Playshoes

Zboží zn. Playshoes nabízené na našem e-shopu pro vás zajištuje distribuce - Michal Velich, Ant.Pacovského 182, žebrák, ič 71856501, tel.604921321

Firma Playshoes má za sebou rozsáhlý vývoj v oblasti materiálů svých výrobků. Produkty Playshoes splňují bezpečnostní normy a získaly tyto certifikáty kvality:
- Oeko-Tex® Standard 100 Klasse 1
- „Geprüfte Qualität“ od Hohenstein institute jedná se jak o oblečení,obuv, tak také o sortiment hraček.Playshoes ® je založena na vysokých nárocích na kvalitu výrobků, které se projevují v pohodlí, které Vy a Vaše děti oceníte při nošení výrobků této firmy.

Všechny modely navrhují a zkoušení kvalifikovaní oděvní inženýři a technici, aby při zachování kvalitních materiálů zajistili pohodlí při nošení a zároveň pomocí detailů zachovali vysoký módní standart.

Používané materiály jsou samozřejmě bez azobarviv. Poutka, uzávěry a ostatní kovové části neobsahují nikl. Pro výrobky Playshoes ® je samozřejmostí plnění kvalitativních norem.

INFORMACE O CERTIFIKÁTECH:

Oeko-Tex® Standard 100 Klasse 1
Podle Spolkového svazu textilního maloobchodě (BTE) je nejznámější certifikát v sektoru v Německu. Byl vypracován standard německého Hohenstein Research Institute v Bönnigheim a rakouského textilního výzkumného ústavu ve Vídni.

Štítek se uděluje už z celosvětově 17 povolených zkušebních ústavů Mezinárodní asociace pro testování a výzkum v oboru Textilní ekologie. Výrobky jsou testovány v souladu s lidským ekologického hlediska. Certifikované výrobky neobsahují žádné nežádoucí zdravotní látky - alespoň ne ty, které byly testovány.

Kritéria testu:
pro karcinogenních barviv až barviv alergie
-působit, že se svařování expozicí pouze ty těžké kovy jsou uvolněny, jejich koncentrace je pod zákonných mezích pitné vodě, že obsah pesticidů nepřekračuje zákonné limity pro ovoce a zeleninu, že výrobek má kožní neutrální pH, že obsah formaldehydu hluboko pod požadavkem zákonné označování je, že pot a sliny výrobek je (pouze pro kojence a malé děti)

Pouze textilie, které byly testovány podle UV standardu 801 zajistit bezpečné opalovací krém, i když mokrý, protáhl a použitý stav. Proto: nosit oblečení, které bylo zkoušeno v souladu s UV standardem 801, plus opalovací krém na nechráněné oblasti kůže, a teprve poté: užívat slunce.