Smoby tříkolka Be Move Comfort Garden > varianta garden

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.489,00 Kč
kus
Dětská tříkolka SMOBY Be Move Confort je přesně tou tříkolkou, kterou jste hledali. Je jednou z nejoblíbenějších produktů. Poskytuje vše, co náročný uživatel potřebuje. Tříkolka SMOBY má klenutý robustní kovový rám který zajišťuje vysokou stabilitu a řídítka ve tvaru písmene V. Dětská tříkolka má nastavitelné a ergonomicky tvarované sedadlo s tříbodovým bezpečnostním pásem pro připoutání, který spolu s ohrádkou zaručuje vysokou bezpečnost při jízdě a zároveň poskytuje pohodlnou oporu pro záda dítěte. Ohrádka dětské tříkolky je skvělá na fixaci dítěte a podporuje jeho bezpečnost. Tříkolka pro děti má dvojitý systém stupaček a pedálů, přičemž stoupačky slouží jako místo pro odpočinek dětských nohou pokud nekroutí pedály.

Sedadlo bylo navrženo tak, aby dítě sedělo co nejvíce a nejvyšší vzadu kvůli větší stabilitě. Tříkolka pro děti od výrobce SMOBY má protiskluzové pedály a kvalitní gumová kola, které zajišťují pohodlnou jízdu. Řídítka tříkolky mají praktickou pojistku, pomocí které rodič dokáže ovládat směr jízdy tříkolky. Tříkolka je vhodná pro děti již od věku 10 měsíců do 3 let a dál a zároveň pomáhá dětem při jejich motorickém vývoji a navíc jízda na tříkolce je velká zábava. Zaručí vašim dětem skvělou jízdu v parku s kamarády či doma. Součástí tříkolky pro děti je praktická rodičovské madlo pro ovládání směru jízdy, která se dá později demontovat bez pomoci nářadí.

Na jejím konci je praktická taška bílo tyrkysové barevné kombinace, kterou využije každý rodič na odkládání potřebných věcí. Provedení dětské tříkolky v kombinaci tyrkysové, zelené, červené a bílé barvy působí svěže a je vhodné pro malé holčičku i chlapečka. Tříkolka pro děti SMOBY Be Move Confort Pop se dá jednoduše přizpůsobit a tak se vaše ratolest může vydat na poznávání světa sama. Rozměry tříkolky jsou 68*52*52 cm. SMOBY je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Tříkolka má pevnou kovovou konstrukci.

 

                                                     v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné