Multifunkční kostky Cotoons

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 425,00 Kč
kus
Smoby pohádkové kostky Cotoons pro nejmenší děti se skládají z 9 plastových kostek s veselými barevnými obrázky ze série dětských figurek Cotoons pro nejmenší děti již od 12 měsíců. Každá strana kostky mě jinou funkci, některá slouží jako klasická kostka na skládání, a jiné mají různé tvary, formy, obrazce, do kterých se dají vkládat a ukládat přiložené kostky různých tvarů. Dítě si dotyky obrázků s reliéfem tříbí hmat, otáčením různých míčků a tvarů jemnou motoriku a skládáním obrázků fantazii, představivost a logické myšlení.

Kromě tvarů a obrázků se učí rozeznávat barvy a jednoduché předměty, které nás obklopují. Pohyblivé strany kostek při otáčení stlačování a koulení vydávají zvuky, co dítě baví. Tato jedinečná didaktická hra pro nejmenší děti - pohádkové kostky, je zaujme od prvního okamžiku a hrou stráví dlouhé hodiny. Balení obsahuje 9 klasických kostek a 8 kostek různých tvarů a barev. Obrázky dětských kostek se nedají seškrábat, jejich barvy jsou krásné a zářivé velmi dlouhou dobu. Jednotlivé kostky jsou převedeny v krásném a zajímavém barevném provedení ve svěžích veselých barvách.

Dětské pohádkové kostky mají jemné a oblé tvary, díky tomu jsou bezpečné pro nejmenší děti. Kostky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a bezpečného materiálu, který je vhodný pro malé dětičky. Po poskládání kostek jednotlivé kostky vytvářejí pěkný obrázek postaviček Cotoons na pláži a na druhé straně postavičky s hudebními nástroji. Smoby francouzský výrobce hraček je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy. Rozměry dětských kostek jsou 30*22*6 cm.

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné