Tříkolka Comfort smoby se slunečníkem > varianta červená

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.655,00 Kč
kus
SMOBY tříkolka Baby Driver Confort je krásná šedo-červeno-bílá tříkolka s kovovou konstrukcí vhodná pro děti od 10 měsíců do 3 let a dále. Tříkolka pro děti má ergonomicky pohodlně a bezpečně tvarované sedadlo tak, aby se dítě ani po delší jízdě unavila, a zároveň podporuje rovné a správné držení páteře. Hlavička dítěte je podepřena vysokou opěrkou, takže pokud usne, spinká se mu příjemně. Sedadlo je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a pevnou plastovou ohrádkou kolem pasu dítěte, které se může opřít do kterékoliv strany a přesto sedí bezpečně. Řídítka tříkolky obsahují pojistku, pomocí které rodič ovládá směr jízdy dítěte. Řídítka se dají výškově nastavovat.

Ohrádka při řídítkách obsahuje dvě zpětná zrcátka a páky jako v autě. Pod nožičkami má stoupačky, které se dají sklopit nebo odmontovat. Přední kolo rodič ovládá pomocí ručky. Dvojitá ručka je výškově nastavitelná a má držák na lahvičku, pohodlná horní část má připevněnou velkou uzavíratelnou tašku. Dokud je dítě malé a nepoužívá pedály na tříkolce pro děti, přední kolo je přepnuto na volnoběh a řídítka uzavřeny. Později když dítě samo ovládá tříkolku, mají řídítka 30 stupňovou výchylku do stran. Vzdálenost sedadla od tvarovaných a polohovatelných řídítek je nastavitelná. Kola jsou vyrobeny z kvalitní gumy, jsou tiché a mají protiskluzovou ochranu.

Dítě se během prvních měsíců hraje s dětským volantem, přičemž rodič ovládá směr jízdy. Zadní koš se dá využít k nošení hraček nebo nákupu, dá se vyklopit. Nad tříkolkou je slunečník s UV filtrem, polohovatelný do každé strany díky kloubu. Když dítě vyroste, postupně se z tříkolky demontáži všechny pomocné a ochranné prvky a dítě jezdí už jen na klasické základní tříkolce. Je to pohodlná a bezpečná tříkolka pro děti od 10 měsíců. V počátečních měsících používání slouží jako sportovní kočárek. SMOBY je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

 

                                                     v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné