Smoby tříkolka Be Move Comfort Medvídek Pů > varianta medvídek pů

smoby
Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 1.795,00 Kč
kus
SMOBY tříkolka Be Move Confort Medvídek Pú je krásná zelen červená tříkolka s motivem dětské pohádky Medvídek Pú. Medvídek Pú a jeho přátelé je velmi oblíbenou pohádkou, která se těší oblibě u dívek i chlapců. Tříkolka má robustní a pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s odolnými plasty. Dětská tříkolka je vhodná pro děti od 10 měsíců. Tříkolka je svým designem vhodná pro malé chlapce i dívky. Má ergonomicky tvarované, pohodlné a bezpečné sedadlo. Zaručuje, že se dítě ani po delší jízdě neunaví, a zároveň podporuje rovné a správné držení těla. Sedadlo je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a pevnou plastovou ohrádkou kolem pasu dítěte, o kterou se může opřít do kterékoliv strany, a přesto sedí bezpečně.

Pod nožičkami má stoupačky, kde si odloží nožky, když nešlape. Přední kolo rodič ovládá jednoduchým pohybem pomocí ručky. V přední části tříkolky je pěkný obrázek s pohádkovým motivem Medvídka Pú. Řídítka tříkolky obsahují pojistku, pomocí které rodič ovládá směr jízdy tříkolky. Dvojitá ručka je výškově nastavitelná, jakož i řídítka tříkolky. V horní části rodičovské ručky je připevněna uzavíratelná taška, která má praktické využití. Dokud je dítě malé, a nepoužívá pedály na tříkolce, přední kolo je přepnuto na volnoběh a řídítka jsou uzamčeny. Později, když dítě samo ovládá tříkolku, mají řídítka 30 stupňovou výchylku do stran.

Vzdálenost sedadla od tvarovaného řídítka lze polohovat. Kola dětské tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy. Jsou tiché a mají protiskluzovou ochranu. Zadní koš tříkolky se dá využít k nošení hraček nebo nákupu. Je to pohodlná a bezpečná tříkolka pro děti od 10 měsíců, zpočátku slouží jako sportovní kočárek. Tříkolka pro děti Be Move Confort Medvídek Pú roste s vaším dítětem, je plně přizpůsobivá věku vaší ratolesti. Rozměry tříkolky jsou 68*52*52. SMOBY je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

v období od 23.6.-8.7.2020 NEBUDE probíhat expedice zásilek

objednávky budou přijímány bez omezení, potvrzovány , popřípadě zboží zajištěno a k expedici půjdou po 8.7.2020


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné