Dětská tříkolka SMART TRIKE Fisher-Price Charisma Touch Steering > varianta zelená

Fisher price - smart trike
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.695,00 Kč
kus
Dětská tříkolka SMART TRIKE Fisher-Price Charisma Touch Steering je nová unikátní tříkolka 3v1 pro děti od 10 měsíců, které rostou s vaším dítětem až do 3 let. Jemným pohybem dokáže rodič manévrovat s tříkolkou SMART TRIKE Charisma. Unikátní tlačítko na ovládací rukojeti umožňuje přepínání mezi ovládáním tříkolky pro děti rodičem nebo dítětem. Zabudovaný ochranný bezpečnostní pás ve tvaru písmene Y s měkkým polstrováním na ochranné ohrádce zajišťují pohodlnou a bezpečnou jízdu. Konstrukce tříkolky je celokovová v kombinaci s plastovými komponenty, což zaručuje stabilitu a hlavně kvalitu produktu, během dlouhých let používání. Dětská tříkolka je pro dítě výjimečně pohodlná, protože má vyvýšené, ergonomicky tvarované sedlo, které dítěti během chvil, kdy dítě nemanévruje a nepedáluje, poskytuje komfort na odpočinek a pohodlné sezení.

Tříkolka pro děti je doplněna sluneční clonou, která dítě chrání před nebezpečným slunečním zářením a jednoduchým pohybem lze nastavit podle úhlu slunečního záření. Rodič určitě ocení i praktickou tašku, která spolu se sluneční clonou a detaily tříkolky krásně barevně ladí. Je vhodná na odkládání malých drobností či hraček. Dítě později využije i vyklápěcí nádobu v zadní části tříkolky, ve které si může převážet hračky či písek. Výhodou dětské tříkolky SMART TRIKE Charisma jsou kvalitní gumové kolečka, které zaručují tichou a pohodlnou jízdu i po povrchu s menšími nerovnostmi. Velké přední otočné kolečko je přizpůsobeno na prudké zatáčení, přičemž má vestavěnou suspenzi, díky které je jízda příjemná a hladká.

Dětská tříkolka má dvojitý systém stoupaček a pedálů, přičemž dítě má nohy položené na stupačkách pokud neřídí tříkolku, a později se dají jednoduše složit. Pedály tříkolky pro děti jsou protiskluzové. Dítě má kolem pasu ochrannou hrazdu a uprostřed je místo na láhev. Dítě má ruce během jízdy ovládané rodičům položené na opěrce pro zajištění nejvyšší pohodlnosti. Jednotlivé části pokud mj ochranný pás jsou polstrované, což tříkolce zaručuje pohodlnost. Jednotlivé polstrované části se dají odejmout a případně vyprat. Dětská tříkolka Touch Steering má patentovanou unikátní technologii, a je doporučená pro děti od 10 až do 36 měsíců.

Dětská tříkolka roste s vaším dítětem v prvním kroku od 10 měsíců kdy dítě sedí bezpečně na sedadle s vysokou opěrkou a používá stoupačky na nohy. Ve druhém kroku, od 24 měsíců, se tříkolka stává cvičebním nástrojem, kdy se děti učí jako šlapat. V 30 měsících může rodič odejmout rodičovskou ručku na ovládání a dítě tak může samostatně šlapat. Krásná dětská tříkolka SMART TRIKE Fisher-Price Charisma Touch Steering má zářivou zelenou barvu v kombinaci s šedou a bílou, která je vhodná pro holčičky jako i chlapečky. Vyberte si dětskou tříkolku SMART TRIKE, výrobce, který je jedničkou na trhu v produkci a inovacích. Touch Steering je unikátní patentovaná technologie, která umožňuje rodiči ovládání tříkolky jednou rukou a přední kolečko se dokáže otáčet o 360 stupňů.

Vlastnosti

rukojeť tříkolky Touch Steering ovládaná dotykem
velké přední kolečko pro ostré zatáčení, s vestavěnou suspenzí
tlačítko, které umožňuje jednoduše přepnout z rodičovského módu ovládání tříkolky na ovládání dítětem
vysoké ergonomicky tvarované sedlo a nastavitelná polstrovaná ochrana
všechna kola jsou pryžové
3-bodový bezpečnostní pás ve tvaru Y s polstrováním na ramenou
odnímatelná ochranná hrazda na ruce
nastavitelná sluneční clona na blokování slunečního záření
skládací stupačky
protiskluzové pedály
celokovová konstrukce
kvalitní taška na odkládání drobností
držák na láhev
doporučeno pro děti od 10 do 36 měsíců
patentovaný produkt
splňuje vysoké bezpečnostní standardy
Výhody

manévrování tříkolky nejjemnějším pohybem
zvýšený výkon řízení
extra pohodlí
odpočinek dítěte během ovládání rodičům
extra bezpečnost
ochrana před sluncem
pohodlí v ranné fázi ježdění
trvanlivost a kvalita
mateřské pohodlí
maximální využití

 


DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné