Panenka se zvukem Kiss Smoby > varianta růžová kiss

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
kus
výška panenky 27cm
měkké tělíčko, zvuková - Kiss

Dětská panenka MiniKiss je krásnou panenkou oblečenou v růžových šatičkách s čepičkou. Je vhodná pro děti již od 12 měsíců. Panenka se dá svlékat a převlékat a také má zvukové funkce. Její výška je 27 cm a při zmáčknutí vydává zvuky polibku. Dětská panenka MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku a velké modré očka. K panence se dají dokoupit další šatičky na převlékání. Dětská panenka funguje na baterie. Svým jedinečným vzhledem a příjemným materiálem si získá srdce každé malé princezny.

Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky její příjemnému vzhledu a měkkému provedení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. Má realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti radí objímají. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné