EDUCA puzzle Giant Mimoňové postavička 250 dílků > varianta gigant postava

Educa
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
kus
Giant dětské puzzle jsou puzzle s motivem filmu Minions. Motiv těchto puzzle pro děti je z oblíbeného animovaného filmu Minions, plného bláznivých žlutých postaviček, jejichž jediným posláním v životě je sloužit tomu největšímu zloduchovi pod sluncem. Balení puzzle obsahuje 250 dílků. Dětské puzzle Minions jsou vhodné pro děti od 8 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 100*70 cm. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci.

Součástí balení je i speciální lepidlo, kterým se dají dětské puzzle po sestavení zafixovat a zavěsit například na stěnu. Giant puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. EDUCA se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Stejně také splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy EDUCA je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle EDUCA se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce EDUCA bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce EDUCA, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.


DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné