Dětské magnetky Janod dřevěnné > varianta ocean

janod
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 299,00 Kč
kus
JANOD dětské magnetky s tématikou Farm Magnets jsou krásné magnety s veselými obrázky z farmy vhodné pro děti od 2 do 5 let. V balení je spolu 24 magnetů, každý má rozměr 8*6cm, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Dětské magnety rozvíjejí fantazii dětí, děti si z nich mohou poskládat vlastní příběh. Pomocí magnetů můžete děti učit názvy zvířátek a předmětů. Manipulací s magnetkami se rozvíjí jemná dětská motorika, také prostorová představivost. Magnetky pro děti se dají využít i ve škole, při jednoduchých počtech na matematice. Je to nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků. Souprava dětských magnetek přichází v praktickém balení s ouškem na zavěšení.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Všechny hračky JANOD mají jistý edukační význam, protože ovlivňují mentální a fyzický vývoj dítěte. Hračky JANOD mají svou tradici, přičemž se využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách JANOD je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. JANOD je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

JANOD je renomovaný francouzský výrobce, jehož historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti JANOD splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzského výrobce JANOD stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

dětské dřevěné magnetky s motivem farmy, souprava 24kusov
dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
rozměry každé magnetky 8*6cm
vhodné pro děti od 2 do 5 let
rozvíjejí dětskou motoriku, prostorovou představivost, fantazii dětí
vhodné na počítání jednoduchých příkladů ve škole
v praktickém balení s ouškem na zavěšení
splňují nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
kvalitní francouzský výrobek

22.8.-24.8. - NEBUDE probíhat expedice zásilek, objednávky jsou přijímány bez omezení


DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné