Dětské magnetky Janod dřevěnné > varianta písmena

janod
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 299,00 Kč
kus
JANOD set magnetické abecedy Splash je pěkná souprava písmen vhodná pro děti od 3 do 8 let. V balení je spolu 52 magnetů, každý má velikost 4cm, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Dětské magnety rozvíjí dětskou fantazii, děti si z nich mohou poskládat různá slova a věty. Pomocí magnetů můžete děti učit číst. Manipulací s magnetkami se rozvíjí jemná dětská motorika, také prostorová představivost. Magnetky pro děti se dají využít i ve škole, na magnetických tabulích JANOD nebo jednoduše doma na lednici. Je to nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků. Souprava dětských magnetek přichází v praktickém balení s ouškem na zavěšení.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Všechny hračky JANOD mají jistý edukační význam, protože ovlivňují mentální a fyzický rozvoj dítěte. Hračky JANOD mají svou tradici, přičemž se využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách JANOD je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. JANOD je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

JANOD je renomovaný francouzský výrobce, jehož historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti JANOD splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzského výrobce JANOD stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

souprava 52 magnetických písmen
dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
velikost každé magnetky 4cm
vhodná pro děti od 3 do 8 let
v pestrých barvách, které děti zaujmou
rozvíjí dětskou motoriku, prostorovou představivost, fantazii dětí
vhodné na učení se číst ve škole nebo doma
v praktickém balení s ouškem na zavěšení
splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
kvalitní francouzský výrobek

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné