Porcelánová souprava Máša a medvěd > varianta máša

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 299,00 Kč
kus
Porcelánová čajová souprava je kvalitní dětský čajový set, jako stvořený pro všechny malé holčičky, které si rády hrají na hostitelky a nabízejí svým hostům čaj o páté. Čajový set s motivem animované pohádky Máša a medvěd nadchne děti svým moderním a elegantním designem. Krásný bílý porcelán má tlusté stěny a je velmi kvalitní a odolný, díky čemuž je bezpečný pro všechny děti od 3 let.

Dětský porcelánový čajový set je tvořen 12 doplňky, se kterými si vaše holčička může vyčarovat skutečně nádherné posezení. Dětský porcelánový set Máša a medvěd je vhodný i na každou dětskou oslavu. Porcelánový set je vyhotoven v bílé barvě s barevnými obrázky Porcelánový set pro děti se skládá ze 4 talířků, 4 čajových šálků s ouškem, krásného čajníku a malé nádobky na cukr.

Porcelánový čajový set vypadá velmi elegantně a je ideálním doplňkem ke každé dětské kuchyňce. Díky dětskému porcelánovému čajový setu se vaše holčička bude cítit jako skutečná domácí paní. S čajovým porcelánovým setem se vaše malá princezna může naučit, jak správně stolovat, servírovat čaj a obsluhovat hosty. S dětskou čajovou sadou si vaše děti užijí spoustu zábavy a mohou si otevřít vlastní malou čajovnu. Výrobce Smoby je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a vyrábí jedinečné modely dětských hraček nejvyšší kvality pro vaše děti.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné