Supermarket s nákupním vozíkem City Shop se zvukem, světlem a 41 doplňky > varianta city shop

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.499,00 Kč
kus
SMOBY dětský obchod s nákupním vozíkem City Shop je moderní a komplexně propracovaná hračka vhodná pro děti, které obdivují skutečných prodavačů v obchodě a při hře je pak napodobují. Má velmi moderní design se zaoblenými tvary, které kromě dobrého vzhledu dodávají celé hračce i bezpečnost při hře. Je provedena v hravých a svěžích barvách. Jde o kombinaci červené, bílé a zelené barvy. Toto obchodní středisko nádherně ozdobí dětský pokoj. Dominantou celého obchodu je vysoký regál v sloupu. Obsahuje 6 poliček, do kterých je možné položit různé zboží jako pomeranč, hrušku, kávu, salátovou okurku nebo mrkev.

Obchůdek spolu obsahuje až 41 doplňků. Dvě zaoblené poličky se táhnou do půlky pultu, kde si může malý prodavač uložit například sortiment z drogerie. Pult disponuje závorou, která se dá otevírat a zavírat a znázorňuje, kdy je pokladna otevřena a kdy ne. Nahoru se nachází již samotná pokladna. Její součástí je kasa a skener čárových kódů. Ten je bez kabelu a funguje na baterky. Při každém načtení zboží vydává pípající zvuky a blikne světelným efektem jako opravdová pokladna. Pěkně to dotváří atmosféru obchodu a obohacuje zážitek ze hry. Kasa je uzamykatelná klíčem a je plná mincí a papírových bankovek. Taková hra s penízky naučí dítě práci s počty a získají i základy finanční gramotnosti, která je v pozdějším věku a během celého života velmi důležitá. Kromě toho se naučí rozeznávat zboží, budou vědět pojmenovat různé druhy zeleniny a ta je snad nejdůležitějším prvkem potravy.

Pokladna disponuje i funkčním mikrofonem a tak může malý prodavač zavolat kolegu nebo zákazníka. Součástí obchůdku je také nákupní vozík, který je imitací toho skutečného. Stojí na čtyřech kolech, které se s lehkostí otáčejí, a proto se vozík snadno přesouvá. Na rukojeti je místo, do kterého se strkají mince, tak jak to bývá ve skutečných nákupních vozících. Díky tomuto je hra umožněna i více dětem najednou. Jeden bude prodavač a druhý zákazník. Při takové hře si děti rozvíjejí komunikační schopnosti a sociální cítění. Dětský obchod s nákupním vozíkem City Shop je krásná hračka od francouzského výrobce SMOBY, jehož dlouholetá tradice zaručuje nejvyšší evropskou kvalitu. Hračka je vhodná pro děti ve věku od 3 let. Jeho rozměry jsou 60*33*86 cm.

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné