kuchyňka Tefal Studio se zvuky soda kávovar + 25 doplnků > varianta káva+soda

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.545,00 Kč
kus
Dětská kuchyňka Studio Tefal je výjimečná kuchyňská linka nejmodernějšího designu, vyvinutá francouzskými návrháři dětských hraček společnosti SMOBY. Svým tvarem a provedením patří tato úžasná kuchyňka k nejnovějším modelům. Svou jedinečnou barevnou kombinací kráčí bok po boku s trendovým designem interiérové architektury. Je vyrobena v licenci značky Tefal. Barevně sladěná šedá barva s bílou a stříbrnou, doplněná pěkným odstínem červené barvy kuchyňku oživí, osvěží a dodá jí eleganci. Výhodou kuchyňky pro děti Studio Tefal je její 360° přístupnost. Děti si mohou hrát z každé strany, což umožňuje hru i pro více dětí. Společnou hrou se děti učí začleňovat se do kolektivu a rozvíjejí si komunikační schopnosti, je to vhodná forma sociální interakce. Maximální bezpečnost kuchyňky je zaručena díky pevné konstrukci a odolným plastovým materiálům, ze kterých je vyrobena. Plasty jsou příjemné a sametové na dotek.

Všechny doplňky, jakož i úchyty a tlačítka jsou uzpůsobeny pro malé dětské ručky. Vhodnost dětské kuchyňky je od 3 let věku dítěte. Tato po technické stránce skvěle zvládnutá kuchyňka pro děti Studio Tefal je vysoká 100 cm a výška pracovní desky je 51 cm. Dětská kuchyňka je vybavena množstvím užitečných doplňků. Obsahuje jídelní stůl s prostíráním na vzorkovaném ubruse. Dřez na mytí nádobí s moderním vysokým vodovodním kohoutkem této dětské kuchyňky je doplněn o odkapávač. Kuchyňka je elektronická a proto varná deska s dvouvařičem po položení hrnce, zda pánve na varnou plochu vydává realistické zvuky. Děti zbožňují zvukové efekty, které simulují vaření, smažení či bublání Blop-Blop. Ve spodní části kuchyňky pro děti je chladnička s dírkami červené barvy, které jsou ozdobeny černou nálepkou s teploměrem. Trouba dětské kuchyňky je vyrobena z tmavého průsvitného plastu. Tlačítka na zapínání a vypínání trouby vydávají mechanický zvuk Klik-Klik.

Kuchyňka pro děti obsahuje množství úložného prostoru na všechny doplňky, což zaručuje, že vše má své místo a nic se nepohadzuje po zemi. Nad pracovní deskou kuchyňky je červená digestoř s háčky, na kterých visí příbor a kuchyňské potřeby. Pod digestoří je zabudován jedinečný Espresso kávovar s velkým bílým hrnkem. Do kávovaru se vkládají kapsle s příchutí kávy, mléka a čokolády. Netradičním přístrojem v této kuchyňce pro děti je stroj na výrobu domácí sody, který během výroby nápoje vydává zvuky Cric-Cric. Tato krásná a jedinečná kuchyňka je dodávána spolu s 25 doplňky, které zaručují dlouhé hodiny her na kuchaře či pekařů. Děti velmi rádi při hře napodobují své rodiče. Tato kuchyňka splňuje nejpřísnější kritéria kvality evropských standardů. Dětská kuchyňka SMOBY Tefal Studio funguje na baterie. Kuchyňka pro děti skvěle zapadne do interiéru dětského pokoje.

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné