Dětská tříkolka Smart trike Carnival > varianta růžová

smart trike
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.555,00 Kč
kus
Zažijte exotické dobrodružství a zábavu s jedinečnou dětskou tříkolkou Carnival Touch Steering. Dětská tříkolka smarTrike Carnival Touch Steering je nová unikátní tříkolka 3v1 pro děti od 10 měsíců, které rostou s vaším dítětem až do 3 let. Díky nové pokročilé technologii, kterou ocení hlavně rodiče, je dětská tříkolka smarTrike Carnival plně ovladatelná pouze jemným dotykem a rodič ní dokáže manévrovat i jemným pohybem. Konstrukce tříkolky je pevná a celokovová, v kombinaci s plastovými komponenty, což zaručuje stabilitu a hlavně kvalitu produktu, během dlouhých let používání. Dětská tříkolka je pro dítě výjimečně pohodlná, protože má vyvýšené, ergonomicky tvarované sedlo, které dítěti během chvil, kdy nemanévruje a nepedáluje, poskytuje komfort na odpočinek a pohodlné sezení.

Ochrana proti slunci je zajištěna díky praktickému odnímatelnému, a výškově nastavitelnému stínítku proti slunci. Dítě později využije i vyklápěcí nádobu v zadní části tříkolky, ve které si může převážet hračky či písek. Výhodou dětské tříkolky smarTrike Carnival jsou kvalitní gumové kolečka, které zaručují tichou a pohodlnou jízdu i po povrchu s menšími nerovnostmi. Velké přední otočné kolečko je přizpůsobeno na prudké zatáčení, přičemž má vestavěný tlumič, který zaručuje stabilitu a pohodlnou jízdu i po menších nerovnostech. Dětská tříkolka má dvojitý systém stoupaček a pedálů, přičemž dítě má nohy položené na stupačkách pokud neřídí tříkolku, a později se dají jednoduše složit. Pedály tříkolky pro děti jsou protiskluzové.

Dítě má kolem pasu ochrannou hrazdu. Ruce během jízdy ovládané rodičům má dítě položené na ochranné hrazdě kolem pasu pro zajištění nejvyšší pohodlnosti. Dětská tříkolka patří do řady tříkolek, které mají patentovanou unikátní technologii Touch Steering, a je doporučená pro děti od 10 až do 36 měsíců. Technologie Touch Steering umožňuje extra snadné manévrování. Dětská tříkolka roste s vaším dítětem v prvním kroku od 10 měsíců, kdy dítě sedí bezpečně na sedadle s vyvýšenou opěrkou a používá stoupačky na nohy, případně bezpečně pedály s dozorem rodiče.

Ve druhém kroku, od 24 měsíců, se tříkolka stává cvičebním nástrojem, kdy se děti učí jako šlapat a jezdit samostatně. V 30 měsících může rodič odejmout rodičovskou ručku na ovládání a dítě tak může samostatně šlapat. Krásná dětská tříkolka smarTrike Carnival Touch Steering má zářivou fialovou barvu v kombinaci s šedou, která je vhodná pro holčičky. Vyberte si dětskou tříkolku smarTrike, výrobce, který je jedničkou na trhu v produkci a inovacích. Touch Steering je unikátní patentovaná technologie, která umožňuje rodiči snadné a jemné ovládání tříkolky jednou rukou a přední kolečko se dokáže otáčet o 360 stupňů.

Vlastnosti
velké přední kolečko pro ostré zatáčení s vestavěným tlumičem- technologie Touch Steering
ultralehké ovládání s technologií Touch Steering
výškově nastavitelná a polohovatelná anti UV sluneční clona
vyvýšené, ergonomicky tvarované sedlo všechna kola jsou pryžové
odnímatelná ochranná hrazda na ruce
skládací stupačky
protiskluzové pedály
celokovová konstrukce
doporučeno pro děti od 10 do 36 měsíců
patentovaný produkt
splňuje vysoké bezpečnostní standardy
nosnost 17 kg
Výhody
ochrana proti slunci
zvýšený výkon řízení
extra pohodlí
odpočinek dítěte během ovládání rodičem
extra bezpečnost
pohodlí v ranné fázi ježdění
trvanlivost a kvalita
mateřské pohodlí
maximální využití

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné