Smoby odrážedlo a chodítko se zvukem 2v1 > varianta červené

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.299,00 Kč
kus
Chlapecké autíčko Balade je vyrobeno ve Francii společností Smoby. Auto Balade je modro-červené odrážedlo a chodítko doplněné zelenými prvky pro chlapce. Dětské odrážedlo roste spolu s dítětem již od 6 do 36 měsíců. Nejmenší dětičky můžete v autíčku jednoduše vozit díky teleskopické vodící tyči. Na volantu autíčka Auto Balade se nachází hrací panel na baterie, který vydává tři různé melodie, zaujme pozornost vašeho prcka a podpoří jeho hravost. Odrážedlo pro kluky má ergonomicky tvarovaný sedák a vysokou opěrku, pro maximální komfort při jízde. Bezpečné sezení zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás a široká opěrná hrazda, takže děťátko se může pohodlně opřít o kteroukoli stranu. Nožičky má chlapeček během vození vyloženy na širokých podpěrách.

Pod předními i zadními koly odrážedla jsou bezpečnostní prvky proti převrácení autíčka. Odrážedlo Auto Balade má výškově nastavitelnou vodící kovovou ručku, kterou lze jednoduše bez použití nástrojů odmontovat, stejně jako ostatní přídavné prvky. Pro maximální bezpečnost má autíčko všechny hrany oblé. Ve věku 10 měsíců se chlapeček pomocí odrážedla a chodítka Auto Balade učí chodit. Z odrážedla je odmontována vodící tyč i opěrné prvky - hrazda a stoupačky na nožičky. Děťátko se odzadu drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Roční dítě už může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní kolečka zaručují tichou a komfortní jízdu. Chlapecké odrážedlo je velmi pohodlné a maximálně bezpečné.

Dětské odrážedlo je vyhotoveno v provedení červeného závodního auta, doplňují ho modré a zelené prvky. Celé odrážedlo s usměvavý tvářičkou je dekorované obrázky, které dotvářejí závodní design a probouzejí dětskou fantazii. Odrážedlo má zabudovanou i skrýš na hračky umístěnou pod sedadlem autíčka, do které se pohodlně vejde například lahvička s čajík. Odrážedlo ve tvaru auta pochází z dílny francouzského výrobce Smoby. Značka Smoby je přední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Odrážedlo spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a zdraví neškodných materiálů. Díky praktickým rozměrům 54*41*46 cm nezabere mnoho místa.

Vlastnosti

originální design autíčka s usměvavou tváří
vodící rukojeť pro rodiče
úložný prostor pod sedadlem
vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
elektronický panel na baterie s různými melodiemi
ergonomicky tvarovaný sedák
bezpečnostní prvky proti převrácení
dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
vhodné od 6 do 36 měsíců

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné