Velké pískoviště Big s plachtou > varianta big barevné

big
SKLADEM
CENA 2.989,00 Kč
kus
Velké pískoviště značky Big je jedna z nejpopulárnějších hraček v dané řadě. Pískoviště německého výrobce BIG pojme až 200 kg písku, čímž se stává největším pískovištěm v naší nabídce. Pískoviště z barevných plastových břeven je ve tvaru klasického čtverce s vnějšími rozměry 152*152*24 cm, vnitřní rozměry pískoviště jsou 120*120 cm. Pískoviště vhodné od 12 měsíců je prakticky řešeno, abyste jej mohli během několika sekund složit a v případě, že jej chcete přesunout na jiné místo, jej můžete opět rychle rozložit. Součástí pískoviště je pevná krycí plachta, která brání průniku vody a nečistot do pískoviště.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případe, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho rozeberete, otřete vlhkým hadříkem a je čisté a připravené na odložení. Dětské pískoviště s krycí plachtou Big je chráněno UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude péct slnko. Výrobky Big jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Pískoviště je vyrobeno z kvalitního a stabilního plastu. Značka Big poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Velké pískoviště s krycí plachtou Big je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka Big je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky Big je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka Big si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka Big.
Původ Germany
Rozměry produktu 152*152*24 cm
Celková výška 24 cm
Rozměry balení 138*26*50 cm
Celková délka 152 cm

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné