Velké pískoviště Big Sandy s krytem a vodní dráhou > varianta sandy

big
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 3.795,00 Kč
kus
Pískoviště Sandy značky Big je jedna z nejpopulárnějších hraček v dané řadě. Pískoviště německého výrobce Big pojme 150 kg písku a je vybaveno krytem proti nečistotám. Pískoviště v zelené barvě je ve tvaru klasického čtverce s vnějšími rozměry 138*138*27 cm, vnitřní rozměry jsou 100*100 cm. Pískoviště vhodné od 12 měsíců je prakticky řešeno, abyste jej mohli během několika sekund složit a v případě, že jej chcete přesunout na jiné místo, jej můžete opět rychle rozložit. Součástí balení je skládací kryt, ve kterém jsou vyryty dráhy, takže dítě se může v pískovišti hrát i s autíčky. V případě, že napustíte dráhy vodou - budou sloužit jako kanály pro plavbu lodí. Kryt je na pískovišti mimořádně důležitý, zabraňuje špinění zvířat do herního prostředí dítěte a nepropustí nafoukavané nečistoty do písku.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce Big myslel i na praktickou stránku hračky a v případe, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho rozeberete, otřete vlhkým hadříkem a je čisté a připravené na odložení. Dětské pískoviště Sandy je chráněno UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude péct slnko. Výrobky Big jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Velké pískovištěje testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyroben v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka Big je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky Big je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka Big si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka Big.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné