Smoby tříkolka Baby Balade Verte se slunečníkem > varianta modrá

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.899,00 Kč
kus
Dětská tříkolka Baby Balade je krásná tříkolka vhodná , již od 10 měsíců. Tříkolka roste spolu s nimi až do 36 měsíců. Nejmodernější design a nádherná zářivá modrá barva v kombinaci s bílou jistě oslní každého malého jezdce a podporují jeho fantazii. Tříkolka Smoby má ergonomicky tvarované sedadlo, na kterém děťátko sedí velmi pohodlně. Sedadlo zároveň podporuje správné sezení a držení páteře. Na sedadle je tříbodový bezpečnostní pás, který dítě jistí. Pro nejmenší děti je na tříkolce bezpečnostní ohrádka, která také zajistí maximální stabilitu a ochranu během jízdy dítěte. Bezpečnostní plastová ohrádka se dá v případě potřeby odpojit. Rodiče jistě ocení vodicí ručku, kterou mohou řídit směr jízdy děťátka. Tříkolka pro chlapce má kvalitní pevnou kovovou konstrukci. Řídítka na tříkolce se dají výškově upravit, podle potřeby dítěte. Podobně se nastavuje i poloha sedadla.

Na rodičovské ručce je praktická taška, na odložení drobností, která krásně ladí s modrým a bílým barevným odstínem tříkolky. Děti si mohou své hračky odložit do vyklápěcí korby v zadní části tříkolky. Chlapecká tříkolka roste spolu s dítětem. Když je menší a nedosáhne na pedály, nožičky si může vyložit na stoupačky, které jsou vyvýšené. Tehdy dítě sedí na tříkolce jako ve sportovním kočárku, rodič řídí tříkolku. Děťátko odpočívá a užívá si vození, poznává svět a těší se z jízdy. Když je vaše dítě větší, samo šlape na pedály a jezdí samostatně. Kolečka na tříkolce pro chlapce jsou vyrobeny z měkčeného plastu s gumovým pásem, proto jsou velmi tiché. Volant tříkolky se otáčí do stran o 30°. Promyšlenou součástí tříkolky je sluneční clona, ​​která chrání děťátko před škodlivými účinky slunečního záření. Slunečník nebo sluneční clona se nastavovat podle úhlu slunečního záření. Nosnost tříkolky je 30 kg.

Smoby je francouzský výrobce, který vyrábí dětské hračky a splňuje i ty nejpřísnější evropská kritéria. Jedinečný design dětské tříkolky Baby Balade v sobě odráží francouzský cit pro krásu a preciznost a je splněným snem každého prcka, který touží samostatně jezdit. Hračky Smoby jsou vyrobeny z kvalitních plastových materiálů, plast je sametový na dotek. Mají zaoblené hrany, aby se předešlo zraněním. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou fantazii. Na tříkolce mohou děti poznávat svět a krásy svého nejbližšího okolí, závodit se s kamarády. Stoupačky, bezpečnostní ohrádka i sluneční clona se dají z tříkolky jednoduše odpojit, snadno se přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Dětská tříkolka Smoby rozvíjí pohybové schopnosti dítěte, ovlivňuje rozvoj motoriky a nezapomeňme ani na pohyb na čerstvém vzduchu. Je proto ideální pohybovou hračkou i pro vaši ratolest.

Vlastnosti

vyvýšené skládací stupačky
ochranná plastová hrazda kolem pasu
nastavitelná výška řídítek a sedadla
kvalitní kovová konstrukce
ergonomicky tvarované sedadlo
tříbodový bezpečnostní pás
rodičovská madlo pro ovládání tříkolky
praktická taška na odkládání drobností
francouzský výrobce
vyklápěcí plastová korba
od 10 do 36 měsíců
nosnost 30 kg

OBJEDNEJTE SI VČAS!!

pokud neni možné zboží pro vás zajistit, jste ihned informováni mailem

Z důvodu velkého nárůstu  počtu objednávek a přetížení dodavatelů i dopravců, dochází ke zdržení v expedici  a dodání.

Snažíme se zdržení minimalizovat , ale děkujeme za trpělivost a pochopení. Všem hlavně zdraví a pohodu !!

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné