Smoby tříkolka Peppa Pig Be Move Confort s rukojetí a ohrádkou > varianta peppa pig

smoby
Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 1.799,00 Kč
kus
Dětská tříkolka Peppa Pig je krásná tříkolka pro děti, vhodná již od 10 měsíců. Pohádkové provedení s prasátkem Peppa Pig je velmi moderní, inspirované pohádkou pro nejmenší děti o nezbedném prasátku. Tříkolka Smoby má ergonomicky tvarované sedadlo, na kterém děťátko sedí velmi pohodlně. Sedadlo zároveň podporuje správné sezení a zdravé držení páteře. Na sedadle je i bezpečnostní pás, který dítě jistí. Pro nejmenší děti je na tříkolce bezpečnostní ohrádka, která také zajistí maximální stabilitu a ochranu během jízdy dítěte. Bezpečnostní plastová ohrádka se dá v případě potřeby odpojit. Rodiče jistě ocení vodicí ručku, kterou rodič ovládá tříkolku. Tříkolka má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s plastovými materiály. Řídítka na tříkolce se dají výškově upravit, podle potřeby dítěte. Podobně se nastavuje i poloha sedadla.

Na rodičovské ručce je praktická taška s milým motivem prastiatka Peppa, na odložení drobností. Děti si mohou své hračky odložit do vyklápěcí korby v zadní části tříkolky. Dětská tříkolka roste spolu s dítětem. Když je menší a nedosáhne na pedály, nožičky si může vyložit na stoupačky, které jsou vyšší. Tehdy sedí na tříkolce jako v kočárku, rodič řídí tříkolku. Děťátko odpočívá a užívá si vození. Přední kolo je přepnuto na volnoběh. Když je děťátko větší, samo šlape na pedály a jezdí samostatně. Kolečka na tříkolce pro děti jsou vyrobeny z měkčeného plastu a protiskluzovým provedením. Volant na tříkolce se otáčí do stran o 30°. Tříkolka má nosnost 30 kg. Délka rodičovské ručky je 100 cm. Pohádkový motiv Peppa Pig si zamiluje každý drobeček. Volant tříkolky je vyzdoben obrázkem pohádkového prasátka Peppa Pig.

Smoby je francouzský výrobce, který vyrábí dětské hračky a splňuje i ty nejpřísnější evropská kritéria. Plast na hračkách Smoby je sametový na dotek, barvy podněcují dětskou představivost. Jedinečný design dětské tříkolky Be Move Confort v sobě odráží francouzský cit pro krásu a preciznost a je splněným snem každého prcka, který touží samostatně jezdit. Na tříkolce mohou děti poznávat svět a krásy svého nejbližšího okolí, závodit s kamarády. Přídavné části se dají z tříkolky jednoduše odpojit, snadno se přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Dětská tříkolka modré, žluté a zelené barvy od Smoby rozvíjí pohybové schopnosti dítěte, ovlivňuje rozvoj motoriky a nezapomeňme ani na pohyb na čerstvém vzduchu a na krásný pohádkový motiv plný barev a obrázků. Je proto ideální pohybovou hračkou i pro vaši ratolest.

Vlastnosti

pevná kovová konstrukce a robustní kovový rám
odnímatelná rodičovská ručka
praktická taška na uskladnění drobností
ergonomicky tvarované sedadlo
nastavitelná výška řídítek a sedadla
kolečka z měkčeného plastu s tichým chodem
plastová korba na hračky
tříbodový bezpečnostní pás
francouzský výrobce
skládací stupačky
ochranná hrazda kolem pasu
vhodná od 10 měsíců do 3 let
nosnost 30 kg
přední kolo s výchylkoudo stran 30°

v období od 23.6.-8.7.2020 NEBUDE probíhat expedice zásilek

objednávky budou přijímány bez omezení, potvrzovány , popřípadě zboží zajištěno a k expedici půjdou po 8.7.2020


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné