Smoby Odrážedlo Kolo balanční > varianta oranžové

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.055,00 Kč
kus
Odrážedlo Smoby Learning Bike je fantastická pohybová pomůcka, která učí děti jak udržovat rovnováhu. Je určeno pro děti od 2 let. Balanční odrážedlo Learning Bike má pěkné černo-oranžové zbarvení, které je vhodné pro kluky i holčičky. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo i řídítka, takže roste s dítětem až do doby, kdy je připraveno na svůj první kolo. Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu. Dítě se musí spoléhat na sebe, zpevňuje svaly zad a křížů, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné.

Je to skvělý mezistupeň při presedlaní z dětské tříkolky na svůj první kolo. Odrážedlo je vhodné pro všechny děti od 24 měsíců. Rozměry odrážedla jsou 77 * 40 * 48 cm. Výška sedáku je 38 cm. Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Konstrukce odrážedla je pevná a kovová, proto vydrží jako nové dlouhá léta. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojánkem umístěným pod střední částí balančního odrážedla. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si výrobce Smoby, který je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Odrážedlo má kvalitní gumová kola pro hladkou jízdu a stojan na lehké zaparkování.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Každý malý jezdec bude své nové odrážedlo Learning Bike milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Vlastnosti

odrážedlo, při kterém se děti učí udržovat rovnováhu
zajistí snadnější přechod na první kolo
stojan pro snadné parkování
pevná kovová konstrukce
nastavitelná výška řidítek i sedadla
gumová kolečka
odrážedlo roste spolu s dítětem
atraktivní barevné provedení a originální design
kvalitní francouzský výrobek
vhodné od 2 let

OBJEDNEJTE SI VČAS!!

pokud neni možné zboží pro vás zajistit, jste ihned informováni mailem

Z důvodu velkého nárůstu  počtu objednávek a přetížení dodavatelů i dopravců, dochází ke zdržení v expedici  a dodání.

Snažíme se zdržení minimalizovat , ale děkujeme za trpělivost a pochopení. Všem hlavně zdraví a pohodu !!

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné