Tříkolka smart trike 2v1 Fun > varianta zelená tyrkys

smart trike
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 999,00 Kč
kus
Dětská tříkolka smarTrike Fun Plus je krásná ultralehká tříkolka s vodící rukojetí. Tříkolka je provedena v hezké barevné kombinaci , která okouzlí každé dítě. SmarTrike Fun Plus je vhodná pro děti od 15 měsíců a díky svým odnímatelným částem jakou je vodicí ručka se z ní postupně stává tříkolka vhodná pro děti až do věku 36 měsíců, zatímco nepresedlajú na svůj první kolo. Dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem. Bezpečnost je zaručena díky tříbodovému bezpečnostnímu pásu a pohodlnost díky ergonomicky tvarovanému sedadlu.

Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopicky nastavitelné ovládací rukojeti. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti smarTrike stabilní. Přední kolo je s volnoběhem a tak rodič plně ovládá směr jízdy pomocí rukojeti. Výhodou této tříkolky je její váha. Je ultralehká a vyrobena z kvalitní kovové konstrukce v kombinaci s odolným plastem. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností a později poslouží dítěti na hraní.

Společnost smarTrike je světovým lídrem v produkci a vývoji dětských tříkolek těch nejlepších vlastností a materiálů. SmarTrike Fun Plus je kvalitní a krásná tříkolka vhodná hlavně pro malé dívky, které rady objevují svět. Jízda na tříkolce je nejen zábava ale dítě si zároveň posiluje svaly, což přispívá k jeho přirozenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a nejvíce oceňovaná značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

vlastnosti

ultralehká hmotnost
kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
vyklápěcí zadní korba
rodičovská ručka
kovová konstrukce
ergonomické tvarovaný sedák
tříbodový bezpečnostní pás
od 15 měsíců

od 24.6.2019 - 10.7.2019 - celofiremní dovolená - nebude probíhat expedice - OBJEDNÁVKY budou přijímány bez omezení, zboží zajišťováno a po 10.7.2019 bude odesíláno

 zásilky před dovolenou budou odesílány do 24.6.2019/včetně/

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné