Tříkolka smart trike 3v1 Fun > varianta růžová

smart trike
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.399,00 Kč
kus
Dětská tříkolka smarTrike 3v1 Touch Steering je nová unikátní tříkolka vhodná pro děti od 10 měsíců, která roste s vaším dítětem až do 3 let. Už jemným pohybem dokáže rodič manévrovat s tříkolkou smarTrike pomocí rodičovské ručky, která je výškově nastavitelná. Přední kolečko tříkolky je s tlumičem, což zaručuje pohodlné manévrování a jízdu i po nerovnostech. Přední kolo je také s volnoběhem, díky kterému se tříkolka přepíná z módu ovládaného rodičům do ovládání jízdy dítětem. Konstrukce tříkolky je pevná a kovová. Kov v kombinaci s plastovými komponenty zaručuje stabilitu a hlavně kvalitu produktu, během dlouhých let používání.

Pedály tříkolky pro děti jsou protiskluzové. Dítě má kolem pasu ochrannou hrazdu. Ruce během jízdy ovládané rodičem má dítě položené na ochranné hrazdě kolem pasu pro zajištění nejvyšší pohodlnosti. Dětská tříkolka patří do řady tříkolek které mají patentovanou unikátní technologii Touch Steering, díky čemuž je ovládání jemné podobně jako u kočárku. Dětská tříkolka roste s vaším dítětem v prvním kroku od 10 měsíců kdy dítě sedí bezpečně na sedadle s vyvýšenou opěrkou a používá stoupačky na nohy, případně bezpečně pedály s dozorem rodiče. Ve druhém kroku, od 24 měsíců, se tříkolka stává cvičebním nástrojem, kdy se děti učí jako šlapat a jezdit samostatně.

V 30 měsících může rodič odejmout rodičovskou ručku na ovládání a dítě tak může samostatně šlapat. Dítě svou tříkolku používá až do 3 let, nebo dokud není připraveno na jízdu na svém prvním kole. Vyberte si dětskou tříkolku smarTrike, výrobce, který je jedničkou na trhu v produkci a inovacích. Touch Steering je unikátní patentovaná technologie, která umožňuje rodiči jednoduché a jemné ovládání tříkolky jednou rukou.

Vlastnosti

velké přední kolečko pro ostré zatáčení
přední kolo s volnoběhem
vyvýšené, ergonomicky tvarované sedadlo
gumová kola
odnímatelná ochranná hrazda na ruce
výškově nastavitelná rodičovská tyč
skládací stupačky
protiskluzové pedály
celokovová konstrukce
doporučeno pro děti od 10 do 36 měsíců

splňuje vysoké bezpečnostní standardy
vhodné pro dívku
Výhody

zvýšený výkon řízení
extra pohodlí
odpočinek dítěte během ovládání rodičem
extra bezpečnost
pohodlí v ranné fázi ježdění
trvanlivost a kvalita
mateřské pohodlí
maximální využití

zboží skladem odesíláme ihned

poku neni možné vaši objednávku zajistit-vyřídit do vánoc , budete ihned informováni mailem

zboží na objednávku na dodání do vánoc objednávejte do 10.12.2018 


DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné