Vaflovač do kuchyňky s příslušenstvím > varianta vaflovač

ecoiffier
Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 399,00 Kč
kus
Vaflovač pro děti 100% Chef od výrobce Écoiffier je výborný doplněk do dětské kuchyňky, kterému neodolá žádný malý kuchtík. Proč? Protože kromě vaflovače najde v balení i 4 vafle ve tvaru srdíček a všechny nástroje a potraviny, které jsou nezbytné pro přípravu vaflí. Souprava do kuchyňky je vhodná pro děti od 18 měsíců. Celkem je tvořena 22 doplňky, které jsou nezbytné pro vaření. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro kuchaře podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, Děti s ní snadno vymýšlejí různé recepty a kuchařské postupy pro sebe a své nejbližší.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně. Právě s takovým rozvojem jim může pomoci i kuchyňská souprava Écoiffier. Dále se prostřednictvím dětské soupravy do kuchyňky rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Vaflovač s doplňky pro děti je ideální dárek pro všechny malé děti, kteří rádi pomáhají mamince v kuchyni a nemohou se dočkat kdy budou vařit sami.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. S kuchyňskou sadou Ecoiffier se děti zabaví velmi dlouho, protože nabízí široké spektrum her nejen v kuchyňce.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné