Kočárek pro panenku Landau Baby Nurse zlatá edice > varianta výška rukojet 77cm

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.399,00 Kč
kus
Kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice z dílny francouzského výrobce Smoby je vhodný pro holčičky od 3 let, které se rády hrají s panenkami a touží po vlastním kočárku. Klasický hluboký kočár je stabilní a jemné barvy v růžových odstínech v kombinaci s bílou si získají pozornost malých maminek. Stříška kočárku i přikrývka v bílé barvě s jemným barevným potiskem hvězdiček, motýlků a srdíček mají lem zlaté barvy, čímž celý kočárek pro panenky získal velmi moderní a poutavý design. Výška rukojeti kočárku pro děti je 77 cm. Celková výška kočárku je 68 cm a široký je 45 cm, určený je na vození panenky velké 42 cm. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasický hluboký kočárek pro panenku.

Je to stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku. Pod kočárkem pro děti je praktický úložný prostor, který mohou děti využít k odkládání doplněk pro panenku, ale jiných hraček. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového kočárku pro děti. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Baby Nurse Zlatá edice jsou 68*45*77 cm. Smoby hluboký kočárek pro panenku je krásným dárkem i pro vaší holčičku.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné