Smoby Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek > varianta cukrárna lízátk

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 799,00 Kč
kus
Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek je geniální přístroj na výrobu domácích čokoládových lízátek podle přiložených receptů. Dětská cukrárna je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a své dokonalé výtvory jejich potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastně vyrobených a ručně ozdobených lízátek ze sladké čokolády, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu. Francouzský výrobce hraček Smoby myslel i na zábavu dětí.

Čokoládovou směs si do dokonalých kuliček děti zformují pomocí přístroje umístěného ve vrchní části továrny na sladkosti a následně jejich spouštějí po modrém tobogánu do misky. Zdobení lízátek z čokolády bude velkou zábavou pomocí přístroje na zdobení, ve kterém se nacházejí pestrobarevné ozdůbky různých tvarů. Malí cukráři mají k dispozici nejen recepty potřebné k výrobě sladkého pokušení, ale také množství přísad a náčiní. Součástí této úžasné kreativní sady pro děti jsou dvě nádoby na čokolády, dále přístroj na výrobu lízátek s nástrojem na formování dokonalých kuliček, zařízení na zdobení, tobogán s velkou miskou, naběračky, lžička, modrá miska, talířek, paličky na zdobení i paličky na lízátka jako i stojan, do kterého si děti hotové lízátka na paličkách uloží. Rozměry přístroje na výrobu lízátek z čokolády jsou 41*23*22 cm.

Cukrárna s recepty je skvělou a zábavnou hračkou z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry se malá kuchařka seznamuje s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jako i jemná motorika rukou. Při výrobě čokoládových lízátek se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyroben z kvalitních na dotek jemných materiálů a je pro zdraví dětí maximálně bezpečný. Hračky francouzské společnosti Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality, a proto je Hravá kuchařka pro děti s cukrárnou na výrobu čokoládových lízátek pro hru dětí maximálně bezpečná. Dopřejte radost vašim dětem z vlastnoručně vyrobených lízátek ze sladké čokolády.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné