Smoby Čokoládovna s recepty a formou na výrobu čokoládových bonbonů > varianta čokoládové bombony

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 699,00 Kč
kus
Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Čokoládovna s recepty a formou na výrobu čokoládových bonbónů je dokonalá kreativní sada určená k výrobě čokoládových bonbónů podle přiložených receptů. Dětská čokoládovna je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a své dokonalé výtvory jejich potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastně vyrobených a ručně ozdobených bonbónů ze sladké čokolády, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu. Dopřejte vašim dětem dlouhodobou zábavu a radost z vlastnoručně vyrobených sladkých čokoládových bonbónů.

Malí cukráři mají k dispozici nejen recepty potřebné k výrobě sladkého pokušení, ale také množství přísad a náčiní. Součástí této úžasné kreativní sady pro děti je přístroj se dvěma nádobami na čokoládu, forma na odlévání dokonalých sladkých bonbónů, zařízení a násadky na zdobení, paličky na zdobení i paličky na bonbóny jako i stojan na sladké dětské výtvory. Hotové čokoládové bonbony si děti kladou na modrou patrovou tác a mohou jimi nabízí své hosty. Rozměry přístroje na výrobu čokoládových bonbonů jsou 40*21*21 cm. Sladké čokoládové bonbony si děti mohou ozdobit pestrobarevnými ozdůbkami různých tvarů.

Čokoládovna s recepty je skvělou a zábavnou hračkou z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jako i jemná motorika rukou. Při výrobě čokoládových bonbónů se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyroben z kvalitních na dotek jemných materiálů a je pro zdraví dětí maximálně bezpečný. Hračky francouzské společnosti Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality, a proto je Hravá kuchařka pro děti s Čokoládovny na výrobu bonbonů z čokolády pro hru dětí maximálně bezpečná.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné