Chef Smoby Cup cake v hrníčcích s recepty a formami na pečení > varianta hrnky pečení

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 455,00 Kč
kus
Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cup cake v hrníčcích s recepty a formami na pečení je fantastická kreativní sada pro všechny malé cukráře, se kterou si sami upečou krásné dorty ze skutečných surovin. Hravá kuchařka na pečení Cup cake barevných koláčků je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a své dokonalé výtvory jejich potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastně vyrobených a ručně ozdobených dortíků, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu.

Tato kreativní sada pro všechny šikovné a tvořivé děti obsahuje až 16 kusů doplňků. 6 barevných hrnků, misku na přípravu těsta, lžičku, naběračky, 3 násady na přístroj na zdobení, zelený podnos, recepty a skutečné suroviny potřebné pro pečení a zdobení Cup cake. Pečení koláčků s touto kreativní sadou pro děti je skutečně jednoduché. Stačí připravit cestu z přiložených surovin podle návodu uvedeného v receptu na pečení, vložit na 1 minutu do mikrovlnky, ozdobit a oslava může začít.

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cup cake v hrníčcích s recepty a formami na pečení je skvělou a zábavnou hračkou z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry a napodobováním dospělých se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jako i jemná motorika rukou. Při pečení Skládky Cup cake dortíků se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti.

Plast na hračkách Smoby je vyroben z kvalitních na dotek jemných materiálů a je pro zdraví dětí maximálně bezpečný. Hračky francouzské společnosti Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality, a proto je Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cup cake v hrníčcích s recepty a formami na pečení pro aktivity dětí maximálně bezpečná. Dopřejte radost vašim dětem z vlastnoručně upečených a ozdobených Cup cake.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné