Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka > varianta perníkový hrad

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 455,00 Kč
kus
Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení je fantastická kreativní sada pro všechny malé cukráře, se kterou si sami upečou Perníkový domek ze skutečných surovin. Hravá kuchařka Perníkový domek je vhodná pro všechny děti od 5 let, které rády pomáhají při pečení a zdobení sladkých ozdob. Při výrobě, pečení i zdobení perníkového domku pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami. Při pečení se nejen zabaví, ale odměnou za dobře vykonanou práci jim bude dokonalý vlastnoručně upečený a vyzdoben perníkový domeček.

Tato kreativní sada pro všechny šikovné a tvořivé děti obsahuje až 15 doplňků, mezi nimiž se nachází 8 kusů forem na pečení, 4 stojany na postavení stěn, 4 dílná sada na zdobení, návod na přípravu spolu s receptem. Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka je skvělou zábavnou sadou na pečení z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry a napodobováním dospělých se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jako i jemná motorika rukou.

Při pečení Perníkový domku se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyroben z kvalitních na dotek jemných materiálů a je pro zdraví dětí maximálně bezpečný. Hračky francouzské společnosti Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality, a proto je Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení pro děti maximálně bezpečná. Dopřejte radost vašim dětem z vlastnoručně upečeného perníkového domku.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné