Sada houpačka autosedačka židle 3v1 Maxi Cosi&Quinny Smoby > varianta 3v1 sedačka houpačka židle

smoby
SKLADEM
CENA 985,00 Kč
kus
Trojkombinace doplňků pro panenku Maxi Cosi & Quinny 3v1 je krásná multifunkční hračka pro dívky od 3 let. Praktickou trojkombinaci autosedačky, jídelní židle pro panenku a houpačky pro panenku v jednom ocení malé maminky, které se s láskou starají o své panenky, oblékají je, krmí, uspávají. Výhodou doplňků pro panenku je to, že jejich dítě může využívat v mnoha alternativách, což mu přináší více radosti ze hry. Barevné provedení doplňků je ve velmi přitažlivé kombinaci tmavě růžové, šedé a rukojeti s bílou konstrukcí. Konstrukci můžete použít dvěma způsoby, a to v kombinaci s autosedačkou, kdy vytvoříte buď vysokou jídelní židličku se stolem nebo houpačku.

Dětská autosedačka se běžně používá během cestování, aby panenka byla v bezpečí a snadno se přenášela. Děti rady přenášejí svou panenku autem, v praktické autosedačce pro panenku, aby si ji mohli vzít všude s sebou. Autosedačka pro panenku se dá vložit do konstrukce kočárku Maxi Cosi & Quinny 3v1, pokud máte takový kočárek k dispozici. Smoby jídelní židle Maxi Cosi & Quinny se využívá na krmení panenky. Její výška je od země 72 cm. Opěrka je dostatečně vysoká a pro pohodlné krmení malá maminka může využít odnímatelný plastový pultík v šedé barvě. Unavenou panenku dítě uspává v houpačce jemným kolísáním. Doplňky pro panenku jsou určeny pro každou panenku s výškou 42 cm. Autosedačka pro panenku má polohovatelnou ergonomickou rukojeť.

Konstrukce setu je kovová, doladěna s plastovými úchyty. Perfektní produkt, pokud chce dítě dělat věci jako máma. Doplňky pro panenku Smoby Maxi Cosi & Quinny 3v1 mají pohodlné plastové sedadlo potažené speciálním textilem a s bezpečnostním pásem pro panenku, který ji chrání před vypadnutím. Je to kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Hračky Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné