Kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice Smoby s otočnými kolečky > varianta otočná kola

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 689,00 Kč
kus
Dětský kočárek pro panenku Baby Nurse Zlatá edice /dvě barevné varianty/si získá pozornost malých maminek stylovým designem a moderním barevným provedením. Kočárek je vhodný pro dívky od 18 měsíců. Je odolný a pevný, provedený v něžné barevné kombinaci bílo-růžové. Tento kočárek je replikou opravdového kočárku s otočnými předními koly, a proto je manipulace velmi jednoduchá i pro nejmenší děti. Čtyři plastová kolečka zaručují dobrou stabilitu, a tak se holčičky mohou se svou panenkou vybrat na procházku.

Sedadlo pro panenku je bílé s barevným potiskem hvězdiček, motýlků a srdíček se zlatým lemem. V případě potřeby lze potah svléknout a vyprat. Plastový materiál, ze kterého je kočár Baby Nurse Zlatá edice vyroben, je kvalitní a sametový na dotek. Každá malá holčička miluje hru s panenkou, o kterou se stará jako o vlastní miminko. Hra s dětskou panenkou není jen legrace, ale pomáhá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností a také dává holčičkám jistý pocit zodpovědnosti za své miminko.

Výška rukojeti kočárku Baby Nurse Zlatá edice je 53,5 cm. Jeho rozměry jsou 46*38*54 cm. Dětský kočárek je francouzský výrobek renomovaného výrobce Smoby, vyrobený ze zdravotně nezávadných materiálů. Dětský kočárek je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm, je lehký, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic a zahrát se na dospělé Právě napodobováním života dospělých od raného věku se děti nejdříve naučí, jak se orientovat v reálném světě, proto je důležité poskytnout jim co nejvíce podnětů na takové hry a kočár Baby Nurse Zlatá edice je k tomu ideálním prostředkem.

Vlastnosti

moderní dívčí kočárek na hraní
s otočnými předními koly
pro holčičky od 18 měsíců
výška rukojeti 53,5 cm
z kolekce Zlatá edice
pro panenku s výškou 42 cm
potah na kočárku se dá svléknout a vyprat
kvalitní francouzský výrobek
jedinečný realistický design

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné