Kočárek golfky skládací Violette Baby Nurse > varianta golfky

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
kus
Dětský kočárek pro panenku Violette z edice Baby Nurse je stabilní a pevný kočárek, se kterým si zahrají děvčátka od 2 let. Je vyhotoven v krásných odstínech růžové barvy a jeho sedačka sestává z kvalitní textilie s moderním vzorem a nápisem Baby Nurse. V případě potřeby lze snadno složit a vyčistit. Golfky kočárek se dá díky promyšlenému systému jednoduše složit a vzít na procházku, do parku nebo na výlet. Výška rukojetí je 58 cm a na sedadlo se vejde panenka s velikostí 42 cm. Pevná kovová konstrukce v kombinaci s odolným plastem se postarají o originální zážitek se svou oblíbenou panenkou.

Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Díky 3bodovému bezpečnostnímu pásu panenka nevypadne. Děti si rády hrají s panenkami, rády je koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a rozvíjejí si komunikační a jazykové schopnosti. Rozměry skládacího kočárku jsou 25*52*58 cm a jeho hmotnost pouze 1,2 kg, je velmi skladný. Panenka není součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé děťátko. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné