Hrací deka Cotoons Discovery Smoby > varianta modrá

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.099,00 Kč
kus
Hrací deka Cotoons Discovery je nádherná deka pro nejmenší děti, vhodná již od narození. Barevné provedení růžové se hodí hlavně pro nejmenší . Deka na hraní je multifunkční hračka, protože má několik zajímavých součástí. První z nich je příjemná měkoučká podložka, na které se děti mohou hrát nebo spinkat. Kolem podložky je hnízdo, které lze po bocích sepnout knoflíky a děťátko je tak na dece bezpečně zavřené. V případě potřeby se hnízdo rozepne na velkou deku. Nezbedné a neposedné děti budou na hrací dece chráněné, když ji jednoduše uzavřete hnízdem. Když je deka otevřená, představuje široký hrací prostor pro nejmenší děti.

Na hrací dece se nachází i hrazda. Na modré dětské hrazdě jsou zavěšené krásné pestrobarevné hračky. Patří k nim hrlkálka plyšový kvítek, motýlek a květinka se zrcadlem. V zrcadle dětičky pozorují svůj pohyblivý obraz a učí se tak orientovat na vnější svět. Snad nejzajímavějším doplňkem dětské deky na hraní je vyjímatelný rybník, který pomáhá dětem s rozvojem hmatové citlivosti a jemné motoriky. Miminka v lesklém rybníku pozorují rybičky, zkoumají jak se pohybuje. Hrací deka je multifunkční hračka, která je nejen velmi zábavná, ale má také vliv na mentální rozvoj nejmenších dětí. Má příjemný povrch, který si děti zamilují při hře i při spánku.

Francouzský výrobce Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko. Hrací deka s hrazdou je výborný dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rozměry dětské deky na hraní jsou 123*94 cm a její výška je 50 cm.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné