Hrací deka Cotoons Smoby s hrazdou > varianta modrá

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 799,00 Kč
kus
Dětská deka Cotoons Activity je krásná hrací deka pro nejmenší děti, která má krásný motiv pohádky Cotoons. Barevné provedení modré a zelené se hodí hlavně pro kluky, již od narození. Deka na hraní Cotoons je originální dětská deka, kterou si zamiluje každé miminko. Má hebkou měkoučkou podložku, na které se děti mohou hrát nebo spinkat. Na hrací dece se nachází hrazda pro miminka. Na modré dětské hrazdě jsou zavěšené krásné pestrobarevné hračky. Patří k nim hryzátko a chrastítko a také plyšová květinka se zrcadlem.

Dětská hrací deka je multifunkční hračka, která je nejen velmi zábavná, ale má také vliv na mentální rozvoj nejmenších dětí. V zrcadle dětičky pozorují svůj pohyblivý obraz a učí se tak orientovat na vnější svět. Něžné chrastítka zase pomáhají s rozvojem citlivého dětského sluchu. Každé miminko potřebuje při růstu zoubků i hryzátko, proto deka na hraní Smoby obsahuje i pěkné hryzátko pro miminko, které se dá snadno uchopit do malé dětské ručky. Rozměry dětské deky na hraní jsou 84*82 cm a její výška je 53 cm.

Francouzský výrobce Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko. Hrací deka s hrazdou a chrastítky je výborný dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné