Dětská stavebnice ABC vláček Maxi Abrick Écoiffier > varianta vláček

abrick
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 355,00 Kč
kus
Écoiffier Maxi Abrick je krásná dětská stavebnice pro nejmenší děti. Stavebnice pro děti obsahuje velké, barevné kostky, které lze napojit na autíčko s vlečkami. Stavebnice je vhodná pro děti již od 12 měsíců. Dětské autíčko je provedeno v krásných, jasných barvách s očima a usměvavými ústy. Za autíčko se dají napojit dvě vlečky, na které je možné přidávat další dílky stavebnice. Ty mají na sobě potisk s obrázky různých zvířátek, čísel 1, 2, 3, 4 a písmenek A, B, C, D. Jednotlivé dílky stavebnice Maxi Abrick jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastového materiálu, který je zdravotně nezávadný a díky zaobleným hranám jsou pro děti maximálně bezpečné. Kostky mají přiměřenou velikost pro snadnou manipulaci. Dětská stavebnice Maxi Abrick je kompatibilní s dalšími stavebnicemi řady Abrick.

Potisk na stavebnici je zhotovena speciální technologií IML, díky které se barva neotře a kostky stále vypadají jako nové. Plastové stavebnice pro děti tohoto typu jsou ideální hračkou pro nejmenší děti. Autíčko a vlečky s černými plastovými kolečky zaujmou zejména chlapce. Při hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku a prostorovou představivost, učí se rozeznávat barvy a tvary. Stavebnice také učí děti již od nejmenšího věku vnímat čísla a písmena. Navíc hra se stavebnicí je velká zábava, která vaše ratolesti jistě zabaví na dlouhé hodiny. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost zabývající se výrobou kvalitních hraček, které splňují přísné evropské normy. Je také známá svým důrazem na ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné