Tříkolka Baby Driver Smoby se stříškou od 10 měsíců růžovo-šedá > varianta růžovo-šedá

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.455,00 Kč
kus
Dětská tříkolka Baby Driver je nejmodernější tříkolka pro děti vyrobená ve Francii. Tříkolka Smoby má krásné růžové zbarvení v kombinaci s šedou a černou, proto je vhodná hlavně pro holčičky od 10 měsíců do 3 let a dále. Tříkolka pro děti má ergonomicky tvarovaný sedák, proto se děťátko ani během dlouhé jízdy neunaví. Navíc toto sedadlo děti učí správně a zdravě sedět. Hlavička dítěte je podepřena vysokou opěrkou, takže se mu bude sedět příjemně i během spánku. Sedadlo je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a pevnou plastovou ohrádkou kolem pasu dítěte, proto se může opřít do kterékoliv strany a vždy sedí bezpečně.

Ohrádka při řídítkách obsahuje dvě zpětná zrcátka a páky jako v autě. Tyto jednoduché hračky na volantu děti během jízdy zabaví, každá jízda na tříkolce bude veselá. Řídítka tříkolky obsahují pojistku, pomocí níž rodič ovládá směr jízdy dítěte. V případě, že se děťátku už nechce šlapat, rodič tříkolku zajistí a sám řídí směr jízdy. Řídítka se dají výškově nastavovat, přizpůsobí se potřebám dítěte. Přední kolo rodič ovládá pomocí rukojeti. Dvojitá rodičovská ručka je výškově nastavitelná a má držák na láhev, pohodlná horní část rukojeti má připevněnou velkou uzavíratelnou tašku.

Zatímco je dítě malé a nepoužívá pedály na tříkolce pro děti, přední kolo je přepnuto na volnoběh a řídítka jsou uzavřeny. Později když dítě samo ovládá tříkolku, mají řídítka 30 stupňovou výchylku do stran. Vzdálenost sedadla od tvarovaných a polohovatelných řídítek je nastavitelná. Kola jsou vyrobeny z kvalitní gumy, jsou tiché a mají protiskluzovou ochranu. Dítě se během prvních měsíců hraje s dětským volantem, přičemž rodič ovládá směr jízdy. Zadní koš se dá využít na nošení hraček nebo nákupu, dá se vyklopit.

Nad tříkolkou je slunečník s UV filtrem, polohovatelný do každé strany díky kloubu. Pod nožičkami má dítě stoupačky, které se dají sklopit nebo odmontovat. Když dítě vyroste, postupně se z tříkolky odmontují všechny pomocné a ochranné prvky a dítě jezdí už jen na klasické základní tříkolce. Je to pohodlná a bezpečná tříkolka pro děti od 10 měsíců. V počátečních měsících používání slouží jako sportovní kočárek. Smoby je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti

pevná kovová konstrukce
robustní kovový rám
růžová barva hlavně pro dívky
odnímatelná rodičovská ručka, která je výškově nastavitelná
s rodičovskou taškou a držákem na láhev
odpojitelné stoupačky, zvonek
volant s hračkami na zabavení děťátka
praktická taška na uskladnění drobností
ergonomicky tvarovaný sedák s vyvýšenou zádovou oporou
kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
praktická sluneční clona jako ochrana před UV zářením
výklopné nádoba na hračky v zadní části
tříbodový bezpečnostní pás
francouzský výrobce
skládací stupačky
ochranná hrazda kolem pasu
vhodná od 10 měsíců do 3 let
ovládání směru tříkolky pomocí vodicí rukojeti

 

                                                     v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné