Tříkolka Baby Driver Smoby se stříškou od 10 měsíců modro-šedá > varianta modro-šedá

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.655,00 Kč
VYPRODÁNO
Dětská tříkolka Baby Driver je jedna z nejmodernějších a nejpropracovanějších tříkolek na současném trhu. Je vyrobena ve Francii kvalitním výrobcem Smoby, se kterým jsou vaše děti vždy v bezpečí. Tříkolka Smoby má výraznou modrou barvu v kombinaci s šedou a černou, proto je vhodná hlavně pro chlapce od 10 měsíců do 3 let, ale je vhodná i pro starší děti. Díky nastavitelnému sedadlu, řidítkům a odpojitelným částem tříkolka roste spolu s dítětem. Tříkolka pro děti má ergonomicky tvarovaný sedák, proto se děťátko ani během dlouhé jízdy neunaví. Navíc toto sedadlo děti učí správně a zdravě sedět.

Hlavička dítěte je při jízdě podepřena vysokou opěrkou, takže se mu bude sedět příjemně i během spánku. Sedadlo je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a pevnou plastovou ohrádkou kolem pasu dítěte, proto se může opřít do kterékoliv strany a vždy sedí bezpečně. Ohrádka při řídítkách obsahuje dvě zpětná zrcátka, zvonek a páky jako v autě. Tyto hračky na řídítkách děti během jízdy zabaví, každá jízda na tříkolce bude veselá. Řídítka tříkolky obsahují pojistku, pomocí níž rodič ovládá směr jízdy dítěte. V případě, že se děťátku už nechce šlapat, rodič tříkolku zajistí a sám řídí směr jízdy.

Řídítka se dají výškově nastavovat, přizpůsobí se potřebám dítěte. Pod nožičkami má dítě stoupačky, které se dají sklopit nebo odmontovat. Přední kolo rodič ovládá pomocí rukojeti. Dvojitá rodičovská ručka je výškově nastavitelná a má držák na láhev, pohodlná horní část má připevněnou velkou uzavíratelnou tašku. Zatímco je dítě malé a nepoužívá pedály na tříkolce pro děti, přední kolo je přepnuto na volnoběh a řídítka jsou uzavřeny. Později když dítě samo ovládá tříkolku, mají řídítka 30 stupňovou výchylku do stran. Vzdálenost sedadla od tvarovaných a polohovatelných řídítek je nastavitelná. Kola jsou vyrobeny z kvalitní gumy, jsou tiché a mají protiskluzovou ochranu.

Dítě se během prvních měsíců hraje s dětským volantem, přičemž rodič ovládá směr jízdy. Zadní koš se dá využít na nošení hraček nebo nákupu, dá se vyklopit. Nad tříkolkou je slunečník s UV filtrem, polohovatelný do každé strany díky kloubu. Když dítě vyroste, postupně se z tříkolky odmontují všechny pomocné a ochranné prvky a dítě jezdí už jen na klasické základní tříkolce. Je to pohodlná a bezpečná tříkolka pro děti od 10 měsíců. V počátečních měsících používání slouží jako sportovní kočárek. Smoby je francouzská společnost s dlouholetými zkušenostmi, což zaručuje vysokou kvalitu produktů, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti

modrá tříkolka hlavně pro chlapce
pevná kovová konstrukce
robustní kovový rám
odnímatelná rodičovská ručka, která je výškově nastavitelná
s rodičovskou taškou a držákem na láhev
odpojitelné stoupačky, zvonek
volant s hračkami na zabavení děťátka
praktická taška na uskladnění drobností
ergonomicky tvarovaný sedák s vyvýšenou zádovou oporou
kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
praktická sluneční clona jako ochrana před UV zářením
výklopné nádoba na hračky v zadní části
tříbodový bezpečnostní pás
francouzský výrobce
skládací stupačky
ochranná hrazda kolem pasu
vhodná od 10 měsíců do 3 let
ovládání směru tříkolky pomocí vodicí rukojeti

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné