Kolečko s kyblíkem Minnie > varianta minnie

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
kus
Smoby kolečko pro děti se setem do písku je krásné fialové kolečko pro děti. Dětské kolečko je vyroben z velmi kvalitního a odolného plastu, což mu zaručuje dlouholetou spolehlivost. Má jemnou pastelovou fialovou barvu, která zaujme malé dívky na první pohled. Je navíc velmi lehký, takže dítě nebude mít problém s jeho manipulací. Dítě si může v dětském kolečku převážet písek, kamínky, vodu či jiné hračky a obohatit si tak svou hru na pískovišti nebo u vody.

Set do písku Minnie pro děti je kvalitní set dětských hraček do písku. Dětský set do písku se skládá z barevného kbelíku s motivem známé postavičky Minnie od Disney, kterou milují všechny dívky, dále z fialové lopatky a hrabličiek, sítka a formiček ve tvaru srdíčka a kytičky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii.

Tento set svým provedením udělá radost každé holčičce a je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry dětského kolečka jsou 64*32*32 cm. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček vysoké kvality a je zárukou spokojenosti a spolehlivosti. Se setem hraček do písku v kombinaci s kolečkem pro děti bude mít vaše dítě postaráno o hodiny zábavy při hrách v písku nebo u vody.

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné