Sportovní sada na zahradu 3v1 > varianta 3v1

ecoiffier
SKLADEM
CENA 385,00 Kč
kus
Sportovní set her na zahradu Sport 3v1 Écoiffier představuje jednu fantastickou sadu hraček do zahrady pro nejmenší děti od 36 měsíců. Set her v sobě zahrnuje klasické hry jako kruhy na házení, míčky v skleničce a plechovky s míčkem. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta.

Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se jak spolupracovat i soutěžit. Je to ideální dárek pro kluky i holky, který mají rády pohyb venku a neradi jen tak ztrácejí čas. Souprava dětských her je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívají ik mentálnímu rozvoji dětí.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Děti se s setem her na zahradu nejen parádní zabaví, ale tráví díky němu čas na čerstvém vzduchu a je to také výborný prostředek na utužování přátelství.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné