Vodní hra pro děti Waterplay BIG rotterdam > varianta rotterdam

Big
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 799,00 Kč
kus
BIG skládací souprava Waterplay Rotterdam je krásná hračka pro děti od 3 let. Tato vodní hračka je zároveň vodní cestou pro loďky, takže děti se zabaví od rána do večera. Waterplay Rotterdam přichází s krásnou loďkou s kapitánem, který to celé řídí. Po napuštění vody se po celém obvodu mohou převážet dvě lodě, rychlé jízdy a honičky nejsou ničím výjimečným. Souprava má krásnou zářivou modrou barvu, je vyrobena z kvalitního plastového materiálu s UV filtrem. Rozměry dětské hračky jsou 90 * 50 * 9cm, dá se velmi snadno poskládat i rozložit. Vodní cesta je vodotěsná, takže se není třeba bát, že voda přeteče. Děti se mohou do sytosti hrát na mořeplavce.

Děti mohou díky klice měnit směr vody a tak se zábavným způsobem učí jak vznikají vodní proudy. Tento úžasný hrací systém zajistí zábavu, protože obsahuje to, co děti milují: vodu a loďky. Mohou se hodně naučit o síle a pohybu vody, o tom jak věci fungují, rozvíjí se jejich kreativita a představivost. Hračka je svou velikostí velmi praktická, děti si ji mohou v létě vynést venku a zahrát se na čerstvém vzduchu, ale zkrátí si při ní i dlouhé zimní chvíle uvnitř bytu nebo domu. Dětská vodní hra Rotterdam BIG je chráněna ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude péct slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG si je jistá kvalitou svých výrobků, a proto poskytuje nadstandardní záruku tři roky.

Vodní hra Rotterdam BIG je testována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné