Vodní hra pro děti Waterplay BIG funland kufřík > varianta funland

Big
SKLADEM
CENA 999,00 Kč
kus
BIG vodní hra Waterplay Funland je krásná hračka pro děti od 3 let. Tato vodní hračka obsahuje mnoho vzrušujících a zábavných součástí, díky čemuž se zábava nikdy nekončí. Waterplay Funland obsahuje most, po kterém mohou procházet autíčka, vede do střední části Waterplay Funland. V kufříkové hře najdete i jeřáb na rychlé naloďování, autíčko, loďku a figurku, která to celé může řídit. Po napuštění vody se po celém obvodu mohou převážet lodě, na jedné straně jsou dokonce schůdky pro malých lodních kapitánů. Souprava má krásnou zářivou modrou barvu, je vyrobena z kvalitního plastového materiálu. Rozměry dětské hračky jsou 115 x 50 x 8cm, po skončení hry se dá složit do praktického kufříku, takže nezabere mnoho místa.

Děti mohou díky klice měnit směr vody, a tak se zabaví při vytváření různých proudů. Tento úžasný hrací systém má 16 dílů a spojuje vše, co děti zbožňují: vodu, loďky a stavění. Jelikož souprava obsahuje mnoho částí, které děti i vzdělávají, mohou se toho hodně naučit o síle a pohybu vody, o tom jak věci fungují. Součástí zábavné hračky jsou i samolepící nálepky, které ještě více ozvláštní tuto zajímavou a krásnou sadu. Hračka je svou velikostí velmi praktická, děti si ji mohou v létě vynést ven a zahrát se na čerstvém vzduchu, ale zkrátí si při ní i dlouhé zimní chvíle uvnitř bytu nebo domu.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má mezinárodně vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jeho symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání nezávadných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako v první den.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné