Vodní dráha AquaPlay AmphieBox > varianta AmphieBox

Big
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.399,00 Kč
kus
Vodní dráha AquaPlay AmphieBox je hračka, se kterou se vaše děti nejen fantasticky zabaví, ale i se naučí spoustu nových věcí. Je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. Když si dítě vodní dráhu poskládá, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra se může začít. AmphieBox obsahuje postavičky žabku Nilse, kačenku Lottu, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko a jeřáb na přenášení nákladu. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění. Rozměry dětské vodní hry jsou 85*65*22 cm, výška je 22 cm.

Nejlepší na tom je, že celá vodní hra je jeden velký kufřík, který se dá jednoduše složit a vzít s sebou i na výlet či dovolenou. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vymýšlejí si různé dobrodružné příběhy s milými zvířátky Nilsem a Lottou. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit. Vodní hra AmphieBox lze zkombinovat s akýmykoľvek doplňky AquaPlay. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní dráhu, se kterou se budou bavit dlouhé hodiny.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. AquaPlay je značka nejvyšší švédské kvality, která má již 40 letou tradici výroby. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál.

Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky, která se jednoduše vybere. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu se spoustou doplňků. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Do vodní hry lze dokoupit pumpa jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou se zahraje pohodlně i několik dětí. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné