Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake Adventure > varianta adventure s jeskyní

AquaPlay
SKLADEM
CENA 2.099,00 Kč
kus
Vodní dráha Adventure Land od AquaPlay je vynikající vodní hračka pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Moderní vodní dráha nabídne dětem 2 loďky s figurkami medvídka Bo a krokodýla Swena, kteří jsou odvážnými námořníky. Čeká na ně horské jezero s vodopádem, který děti spouštějí zvednutím stavidla, a v nejvyšší části horské věže se nachází vodní skluzavka, po níž se loďky uklouznout zpět do vodního kanálu. Přepravu loděk ke skluzavce zajišťuje praktický lodní výtah. S vodním mlýnem má dítě možnost pohánět proud vody a ovládat tak rychlost pohybu loděk. Odvážní námořníci budou plavit i přes tajemnou jeskyni a kolem nebezpečného ostrova, přičemž si budou muset dávat pozor na funkční vodní dělo, pod kterým se skrývá pirátský úkryt.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, takže se s ní dá hrát v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a hrají si na piráty a námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svou fantazii a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. Precizní zpracování detailů, originální design a vysoká kvalita vodní dráhy zaručí dětem zábavu na dlouhé roky. Rozměry dráhy jsou 138*88*47 cm.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné