Dětská vodní dráha AquaPlay Mega Amphie v kufříku se čtyřmi figurkami > varianta mega lockbox amphie

AquaPlay
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.699,00 Kč
kus
Vodní dráha pro děti AquaPlay Mega LockBox Amphie je nejlepší vodní hrou pro vašeho prcka. Pohodlně se s ní zahraje jedno i více dětí, je vhodná od 3 let. Vodní hra AquaPlay je odrazem nejvyšší švédské kvality. Dětská vodní hra má přibaleny 4 zvířátka - medvídka Boa, hrošici Wilmu, žabku Nilse a kačenku Lottu. Vodní systém na hraní má 4 různé hrací části: vodní přehradu s pumpou, přístav pro trajekty, výletní přístav pro lodě a část s vodním kolem a jeřábem. Její součástí je autíčko, člun a trajekt. Vodná hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká venku. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu.

Výhodou hry Mega LockBox je, že se dá poskládat do kufříku - jednoduše složíte 2 okrajové části a ty zbylé části vytvoří kufřík. Děti si svou oblíbenou hru mohou vzít s sebou na výlet nebo dovolenou. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji z přehrady na vodní cestu, víří vodu pomocí vodního kola, přenášejí náklad pomocí jeřábu a vodní pumpou napouštějí vodu do přehrady. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu.

AquaPlay vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vybrat na dobrodružnou cestu po vodní dráze. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat dle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu se spoustou doplňků. Díky širokému spektru doplňků, které se dají využít na různé způsoby, Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu.

Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svůj vlastní vodní kanál. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká díky kvalitnímu těsnění. Pumpa do vodní hry lze dokoupit jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou se zahraje pohodlně i několik dětí. V každém vodním setu se nachází i pedagogická instruktáž. Vodní hra AquaPlay se dá jednoduše poskládat a díky kvalitnímu těsnění pevně drží.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou. Výška vodní dráhy je 22 cm, má rozměry 150*160*22 cm.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné