Dětský domeček My House Smoby elektronickým zvonkem a UV filtr

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 5.899,00 Kč
kus
Dětský domeček Smoby My House má originální design, který se výborně hodí do každé zahrady nebo na dvůr. Má syté a zářivé barvy, díky čemuž je to neodolatelná hračka pro každé děťátko. Domek se hodí pro děti od 2 let, ale zahrají se s ním i starší děti. Má rozměry 120*115*135 cm, přičemž je vysoký 135 cm. Stěny zahradního domku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Domeček Smoby má navíc anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Stěny domku mají povrch jako opravdové cihly. Součástí jsou okno s otevíracími okenicemi a další velké kulaté okno, které spolu zajišťují příliv čerstvého vzduchu do domečku. Zahradní dětský domek má hmotnost 22,50 kg a proto je velmi stabilní a pevný, snadno odolává vlivům počasí.

Zajímavým detailem domku jsou 2 vrátka místo dveří. Děti se při hře cítí jako dospělí, kteří před odchodem z domu zamknou dveře a vezmou si s sebou klíč. Dalším realistickým doplňkem je elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá příchozí návštěva. Domek funguje na 2 baterie 1,5V/AAA/LR03, které nejsou součástí balení. Dětem může do domku chodit i pošta, protože na dveřích visí originální poštovní schránka. Domeček pro děti se poskládat i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Design domku Smoby upoutá každého prcka, množství promyšlených detailů si zamiluje každý chlapec či holčička. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají se v něm is kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Zahradní domek pro děti je nejnovější produkt z dílny francouzského výrobce Smoby, který je inspirován nejnovějšími trendy z oblasti architektury.

Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Barvy na plastovém domku jsou výrazné a zářivé, proto podněcují dětskou fantazii. Dětský domeček pochází od francouzského výrobce Smoby, který je výrobcem velmi kvalitních a jedinečných hraček. Smoby je nejkvalitnější výrobce dětských domků do zahrady, ale i mnoha dalších hraček. Hrany na hračkách Smoby jsou zaoblené, aby se předešlo zranění dětí během hry. Splňují ty nejpřísnější kritéria bezpečnosti, proto je i domeček Smoby pro vás tou nejlepší volbou. Plast na hračkách Smoby je jemný a příjemný, je to plast sametový na dotek. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domek, kde se může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Vlastnosti

jedinečný zahradní domek pro děti
stabilní a odolná konstrukce
vhodný na každý dvůr nebo zahradu
reliéf na stěnách imituje cihly, střecha s imitací střešní krytiny
elektronický zvonek a 2 vrátka do domečku
poštovní schránka
dostatečně prostorný pro více dětí
nádherné zářivé barvy, které vyniknou na vašem dvoře
plast se speciálním anti UV filtrem, který chrání před vybledlých fotografií
se zaoblenými hranami pro maximálně bezpečnou hru
kvalitní francouzský výrobek
vhodný od 2 let
celková výška 135 cm
pro kluky i holky

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné