Smoby Odrážedlo Kolo balanční odrážedlo Lví král > varianta lví král

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.299,00 Kč
kus
Balanční odrážedlo Lion guard (Lví hlídka) je krásné a kvalitní odrážedlo pro všechny děti od 24 měsíců. Balanční kolo je skvělým prostředkem pro aktivní pohyb dětí na čerstvém vzduchu. Děti se s balančním odrážedlem Learning Bike Smoby učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Balanční odrážedlo Lion Guard má žluto-zelenou barvu se zelenými detaily. Na řídítkách odrážedla je pohádkový obrázek ze seriálu, který je pokračováním pohádky Lví král. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Výhodou balančního odrážedla oproti klasickým čtyřkolovým autíčkům je potřeba udržovat rovnováhu.

Odrážedlo Smoby se díky nastavitelné výšce sedadla přizpůsobí vašemu děťátku. Výška sedáku je 33-38 cm. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci. Roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na svůj první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 76*40*49 cm. Odrážedlo má kvalitní kola pro hladkou a tichou jízdu. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojanem pro snadné parkování. Dítě jízdou na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad a křížů, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Plast na hračkách je sametově jemný, Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si produkty francouzské společnosti Smoby, která je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Váš malý závodník bude své nové odrážedlo Learning Bike milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy.

Vlastnosti

odrážedlo, při kterém se děti učí udržovat rovnováhu
pohádkový motiv Lví král
zajistí snadnější přechod na první kolo
kvalitní kolečka
pevná kovová konstrukce
nastavitelná výška sedáku
odrážedlo roste spolu s dítětem
stojan pro snadné parkování
kvalitní francouzský výrobek
vhodné od 2 let

OBJEDNEJTE SI VČAS!!

pokud neni možné zboží pro vás zajistit, jste ihned informováni mailem

Z důvodu velkého nárůstu  počtu objednávek a přetížení dodavatelů i dopravců, dochází ke zdržení v expedici  a dodání.

Snažíme se zdržení minimalizovat , ale děkujeme za trpělivost a pochopení. Všem hlavně zdraví a pohodu !!

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné