Smoby Odrážedlo Kolo balanční odrážedlo Cars > varianta cars

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.199,00 Kč
kus
Balanční odrážedlo Auta 2 je tím pravým pohybovým doplňkem pro vašeho malého rošťáka. Je vhodné pro chlapce od 2 let. Pokud má vaše děťátko rádo pohyb, balanční kolo Smoby ho zabaví na dlouhé hodiny. Děti se s balančním odrážedlem Learning Bike Smoby učí udržovat rovnováhu a přitom aktivně sportují. Balanční odrážedlo Auta má červeno-černou barvu se žlutými detaily. Na řídítkách odrážedla je pohádkový obrázek Auta 2. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Ve srovnání s klasikou odrážedlo na 4 kolečkách, nabízí balanční odrážedlo Smoby možnost udržovat rovnováhu a tak děti lépe připravuje na jízdu na jejich prvním kole.

Odrážedlo Smoby se díky nastavitelné výšce sedadla přizpůsobí vašemu děťátku. Výška sedáku je 33-38 cm. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci. Roste s děťátkem až do doby, kdy je připraveno na svůj první kolo. Je to skvělý mezistupeň při přechodu z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 76*40*49 cm. Odrážedlo má kvalitní kola pro hladkou a tichou jízdu. Výrobce myslel i na praktickou stránku odrážedla a vybavil ho stojanem pro snadné parkování. Dítě jízdou na balančním odrážedle zpevňuje svaly zad a křížů, posiluje nohy a tříbí rovnováhu. Při jízdě na odrážedle se dítě musí spoléhat na sebe, nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Plast na hračkách je sametově jemný. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si produkty francouzské společnosti Smoby, která je zárukou kvality ověřené během dlouhých let. Váš malý závodník bude své nové odrážedlo Learning Bike milovat. Velmi snadno z něj přejde na první kolo a nebude mít problém s udržováním rovnováhy.

Vlastnosti

odrážedlo, při kterém se děti učí udržovat rovnováhu
pohádkový motiv Auta 2
zajistí snadnější přechod na první kolo
kvalitní kolečka
pevná kovová konstrukce
nastavitelná výška sedáku
odrážedlo roste spolu s dítětem
stojan pro snadné parkování
kvalitní francouzský výrobek
vhodné od 2 let

 Vánoce 2019 - zboží objednávky
 

pro doručení do vánoc je max.termín objednání do úterý 10.12.2019 /platí u zboží které neni skladem/

poté neni možné garantovat doručení do vánoc !!

pro doručení do vánoc je max.termín objednání do středy 11.12.201poté neni možné garantovat doručení do vánoc !!

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné