Plážový stan paravan King Camp > varianta king

kink camp
Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 1.455,00 Kč
PRODÁNO
Plážový stan King Camp o rozměrech 210 x 150 x 150 cm je vynikající volbou pro mladé rodiny s dětmi, které si chtějí vytvořit stín, závětří a soukromí na jinak rušné pláži. Přístřešek je nepromokavý z Polyesteru 190T, potažený vrstvou PU (vodní sloupec 1200 mm) a chrání proti UV záření (UPF 50+). Podlaha je také vyrobena z Polyesteru 190T, potažená vrstvou PU a má vodní sloupec 2000 mm. Výhodou stanu je ukotvení se zemí pomocí stanových kolíků, takže stan neodfoukne vítr.

Na kamenité pláži doporučujeme zatížit několika kameny po obvodu stanu. Další výhodou je velmi snadná a intuitivní montáž i demontáž, takže ji zvládnou i větší děti. Konstrukce je složena z laminátových tyčí spojených gumičkou, které stačí zasunout do sebe a provléci připravenými oky ve stanu. Přístřešek má omyvatelné dno, takže bezproblémová údržba je samozřejmostí.

Hmotnost stanu je 1,6 kg. Přístřešek je ideální na pláž k moři, do aquaparku nebo zahradu, kde budou děti chráněny před přímým slunečním zářením a větrem. Rovněž může sloužit i jako otevřený přístřešek pro rybáře. Přístřešek je zabalen v nepromokavém obalu pro úschovu a snadný přenos. Sbalený rozměr 73 x 5 cm. Stanové kolíky jsou součástí balení.

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné