Plážový stan pop up King Camp > varianta pop up

kink camp
Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 845,00 Kč
PRODÁNO
Plážový stan King Camp se samostavěcím systémem Pop Up o rozměrech (120 + 60) x 145 x 110 cm je vynikající volbou pro mladé rodiny s dětmi, které si chtějí vytvořit stín, závětří a soukromí na jinak rušné pláži. Přístřešek je nepromokavý z Polyesteru 190T, potažený vrstvou PU (vodní sloupec 1200 mm) a chrání proti UV záření (UPF 50+). Podlaha je také vyrobena z Polyesteru 190T, potažená vrstvou PU a má vodní sloupec 2000 mm. Výhodou stanu je ukotvení se zemí pomocí stanových kolíků, takže stan neodfoukne vítr.

Na kamenité pláži doporučujeme zatížit několika kameny po obvodu stanu. Další výhodou je velmi snadná a intuitivní montáž i demontáž, takže ji zvládnou i menší děti. Konstrukce je samostavěcí, takže stačí jen vybalit z obalu a stan se sám rozloží. Přístřešek má omyvatelné dno, takže bezproblémová údržba je samozřejmostí.

Hmotnost stanu je 1,2 kg. Přístřešek je ideální na pláž k moři, do aquaparku nebo zahradu, kde budou děti chráněny před přímým slunečním zářením a větrem. Rovněž může sloužit i jako otevřený přístřešek pro rybáře. Přístřešek je zabalen v nepromokavém obalu pro úschovu a snadný přenos. Sbalený rozměr (průměr) 45 x 3,5 cm. Stanové kolíky jsou součástí balení.

22.8.-24.8. - NEBUDE probíhat expedice zásilek, objednávky jsou přijímány bez omezení


DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné