Skluzavka Funny Smoby > varianta zelená

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.499,00 Kč
kus
Skluzavka Smoby Toboggan Funny je jeden z nejkvalitnějších produktů na trhu. Šmýkací plocha má délku 200 cm a skluzavka má nosnost 50 kg. Je vhodná pro kluky i holky již od 2 let. Zajímavostí skluzavky Smoby je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na tobogánu. Všechny děti jednodznačne milují rychlou jízdu po tobogánu a Smoby Toboggan Funny vám umožňuje zřídit si vlastní tobogán ve své zahradě. Děti se pak mohou klouzat rovnou do svého bazénku. Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno poskládat i rozložit.

Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní hrálo pohodlně. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrými nožkami, nehrozí riziko uklouznutí. Hladké kulaté úchyty v horní části jsou další součást skluzavky, která zvyšuje její bezpečnost. Užitečná součást skluzavky je široký podklad pod schůdky, který brání tomu, aby se skluzavka vězela do země. Vynikající vlastností skluzavky je speciální anti UV filtr, který chrání její povrch před slunečním zářením. Právě díky tomuto filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan Funny krásná a zářivá dlouhá léta.

Barevné provedení zelené a červené působí velmi moderně, krásně zapadne do každé zahrady. Rozměry dětské skluzavky jsou 200*224*115 cm. Plastový povrch skluzavky je příjemný a sametový na dotek. Hrany na skluzavce jsou zaoblené, aby bylo děťátko chráněno. Je vyrobena z pevných a odolných materiálů. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Skluzavka a tobogán v jednom je odolná a velmi kvalitní, velmi rychle se stane pravidelnou součástí letních zábav vašich ratolestí. Je to jedna z nejoblíbenějších letních hraček, designově se hodí na každý dvůr či zahrádku.

v období od 23.6.-8.7.2020 NEBUDE probíhat expedice zásilek

objednávky budou přijímány bez omezení, potvrzovány , popřípadě zboží zajištěno a k expedici půjdou po 8.7.2020


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné