Dřevěné hasičské auto Story Set Janod se 4 figurkami > varianta hasiči

janod
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 799,00 Kč
kus
Dřevěné červené hasičské auto se 4 figurkami Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Dřevěné auto se 4 postavičkami patří do série hraček Story Train Set a můžete si libovolně vybrat další dřevěné hračky, díky kterým si dítě bude budovat vlastní malé městečko. Hasičské auto je vybaveno navíjecí hadicí a skládací výsuvnou plošinou, aby se 4 požárníci mohli dostat do každé vysoké budovy. Dřevěná hračka je vhodná pro děti od 2 let, její povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračka ze dřeva bude celá léta jako nová.

Dřevěná hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí společnosti je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Značka Janod píše svou historii již od roku 1970. Francouzská společnost je známá rozmanitou nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

kvalitně opracovaný dřevěný materiál
povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
rozměry: 40*7,5*12,6 cm
vhodná pro děti od 24 měsíců
pestrobarevné provedení
čištění navlhčeným hadříkem
splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
unikátní francouzský design

zboží skladem odesíláme ihned

poku neni možné vaši objednávku zajistit-vyřídit do vánoc , budete ihned informováni mailem

zboží na objednávku na dodání do vánoc objednávejte do 10.12.2018 


DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné